Біологічно активні добавки CCI і RBC

Застосування біологічний активних добавок

Головна » Статті » Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок

Зміцнення серцевого м'яза
Серце - "маленький господар" організму людини. За все життя цей живий мотор, працюючи безперервно, перекачує тонни крові. Серцевий м'яз більше за інших відчуває величезні перевантаження і часто виснажується до терміну. Відновлення та зміцнення серцевого м'яза - дуже важлива і непросте завдання, але ціна їй - життя людини. Змусити серце працювати можна хімічними препаратами, але ненадовго. Його необхідно підживлювати на клітинному рівні вітамінами, мінералами, жирними кислотами, тоді воно буде рівно і надійно працювати. А ми жити.

Причини виснаження серцевого м'яза
1. Порушення клітинного енергетичного живлення. Як будь-які інші, клітини серця мають потребу у повноцінному щоденному харчуванні. Однак ми їмо 3 рази на день, а серце працює цілодобово, тому його клітинам необхідний запас енергії. З цим-то завжди і виникають проблеми.
2. Пошкодження мембран клітин міокарда в результаті атаки вільних радикалів - одна з основних причин клітинного старіння. Багато факторів повсякденного життя, починаючи від простого засмаги і до куріння, є джерелами лавини вільних радикалів, що атакують клітини. Це вимагає повноцінного антиоксидантного захисту організму і, головним чином, клітинних мембран.
3. Стреси є однією з найпоширеніших причин порушення серцевої діяльності. Вони значно виснажують енергетичні ресурси клітини.
4. Калій - головний внутрішньоклітинний елемент, який має багатогранне вплив на функціонування серця. Його дефіцит призводить до різних порушень, у першу чергу, до розвитку аритмії. Ми часто "втрачаємо" калій при стреси, надмірному споживанні кухонної солі, алкоголю, цукру, кави.
5. Нестача води в організмі призводить до згущення крові і підвищення навантаження на серцевий м'яз, що тягне за собою виникнення низки проблем.

Механізми відновлення функції

• Механізм накопичення енергії в клітинах серця залежить від наявності в організмі коензиму Q-10. З віком вироблення його знижується, тому необхідно додаткове надходження цього найважливішого речовини. Застосування: по 1 таблетці на день під час їжі.

• Ненасичені жирні кислоти класу омега складають основу клітинних мембран, забезпечують організм енергією. Дані з'єднання життєво необхідні для людини. Вживання їх з їжею, як правило, недостатньо. Натуральний комплекс ОМЕГА 3 / 60 містить 60% незамінних омега 3 і омега 6 жирних кислот. Він має виражену антиоксидантну дію і дозволяє усунути дефіцит незамінних жирів в харчуванні. По 1 капсулі 2 рази на день за півгодини до їжі.

• Золото традиційно використовувалося як протівострессового фактора, що знижує навантаження на серцевий м'яз. ГОЛДЕН МАКС-це колоїдне золото, що підвищує тонус організму, стимулює його відновлювальні функції. За 1 / 2 ч. л. 1 раз на день під язик.

• Важливість калію для регуляції роботи серця, судин, забезпечення м'язової активності диктує часту необхідність долучення його ззовні в легкоусвояевом вигляді. Це завдання успішно вирішується прийомом ГЛЮКОНАТ КАЛІЮ. По 1 таблетці 2 рази на день після їжі.

• Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої біологічно доступна воді ALKA - MINE з лужним мінералами. Вона володіє поліпшеними біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією рН), Вода має упорядковану структуру атомів, збагачена мінералами і, до того ж, смачна.

• Антиоксидантна захист клітини від вільних радикалів - найефективніший механізм підвищення енергетики організму. В даний час розроблений один з найпотужніших і безпечних антиоксидантів, що не має аналогів у світі - МІКРОГІДРІН. Він захищає мембрани клітин (особливо нейтронів) від руйнування, а також сприяє захисту клітин інших життєво важливих органів. Застосування: по 1-2 капсули 1 раз на день між їдою. Запивати склянкою води

• СЕЛЕН - потужний антиоксидант, основна функція якого - інгібування процесу перекисного окислення ліпідів. Він захищає клітини від руйнівного дії вільних радикалів. Селен підтримує роботу імунної системи і є найважливішим компонентом імунного захисту, сприяє утворенню антитіл, запобігає розвитку деяких пухлинних захворювань, бере активну участь в обмінних процесах, що протікають в шкірних покривах, попереджає раннє старіння.Джерело: http://coralclub.ucoz.ua
Категорія: Матеріали присвячені застосування біологічний активних добавок | Додав: zdorove (15.09.2009)
Переглядів: 1937 | Теги: Зміцнення серцевого м'яза | Рейтинг: 0.0/0