Біологічно активні добавки CCI і RBC

Програма 2 Коло-Вада Плюс - Program 2 Colo-Vada Plus


Програма 2 Коло-Вада Плюс - це ефективний спосіб створення здорової внутрішнього середовища в організмі шляхом виведення шлаків з травного тракту і організму в цілому, не порушуючи звичного укладу життя.

Ця програма очищення організму розрахована на 14 днів і включає в себе 3 етапи, що дозволяє максимально підвищити ефективність виведення шлаків, звівши до мінімуму дискомфортні відчуття.

1-й етап. Підготовка - 7 днів.

Для першого етапу програми призначені 14 пакетів № 1. У кожному пакеті № 1 міститься: алтімейт, мега ацідофілус, вітамін С, люцерна, каскара Саграда RBC, набір трав № 2, листя чорного горіха.

На цьому етапі відбувається підготовка організму до очищення, токсичні речовини виводяться у товстий кишечник. Організм забезпечується живильними речовинами, нормалізується робота кишечнику.

2-й етап. Очищення - 4 дні.

Для второго этапа программы предназначены 8 пакетов № 2 и 16 пакетов порошка Коло-Вада Микс – источника пищевых волокон. У кожному пакеті № 2 міститься: алтімейт, мега ацідофілус, вітамін С, люцерна, каскара Саграда RBC, набір трав № 2, листя чорного горіха.

До складу порошку Коло-Вада Мікс входить каолін, який володіє обволікаючим і адсорбуючих дією, нормалізує функції шлунково-кишкового тракту. Каолін адсорбує токсичних речовин у 40 разів більше власної ваги. Насіння подорожника (містять до 44% слизу, 22% жирної олії) і пектини здатні утримувати воду, за рахунок чого збільшується обсяг стільця і поліпшується виведення його з організму. Чорнослив надає стимулюючу дію на моторну функцію шлунково-кишкового тракту.

На другому етапі відбувається очищення кишечника за рахунок сильного набрякання порошку Коло-Вада Мікс з утворенням желеподібної маси, яка володіє вражаючою здатністю обволікати велика кількість застояного вмісту кишечнику. У результаті розм'якшені перероблені харчові маси можуть легко виводитися з організму.

3-й етап. Відновлення - 3 дні.

Для третього етапу програми призначені 6 пакетів № 3, алтімейт, мега ацідофілус, вітамін С, люцерна, каскара Саграда RBC, DigestAble.

DigestAble містить ферменти: бромелайн, амілазу, лактази, целюлазу, ліпазу, мальтаза, протеазу, глюкоамілазу, інвертазу, рослинну клітковину.

На цьому (останньому) етапі відбувається відновлення нормальної роботи шлунково-кишкового тракту і мікрофлори кишечнику.

Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі до 10 ° С.