Біологічно активні добавки CCI і RBC

Алтимейт – Ultimate

 120 таблеток
Алтімейт - комплекс вітамінів, мінералів і рослинних компонентів, призначений для корекції вітамінно-мінерального балансу, особливо під час різних дієт або програм детоксикації організму. Цілющі рослини, що входять до його складу, стимулюють травлення, чинять жовчогінну, слабкий сечогінний, а також спазмолітичну дію.
Різноманітне і повноцінне харчування необхідно людському організму для забезпечення злагодженого функціонування всіх систем і органів, а значить, збереження здоров'я. Однак в останні роки раціон харчування суттєво змінився і, на жаль, не в кращий бік. Їжа стала більш калорійною, а вміст вітамінів та інших корисних і вкрай потрібних речовин поменшало. Звідси проблеми не тільки з зайвою вагою, але й різні проблеми зі здоров'ям.
Від солодкого і смачного важко відмовитися, тому неминуче доводиться вдаватися до дієт та лікувально-оздоровчим програмам очищення.

Великий мінус будь-якої дієти - це незмінне недоотримання вітамінів і мінералів, яке тут же проявить себе: з'явиться дратівливість, блідість і сухість шкірних покривів, порушення сну, підвищена стомлюваність, болі в м'язах і інші симптоми. Щоб цього не сталося, обов'язково треба приймати вітамінно-мінеральні комплекси, які допоможуть зберегти баланс в організмі.

Одним з таких комплексів є Алтімейт. Він містить всі необхідні компоненти, які посилюють імунітет, надають регулюючий вплив на діяльність серцево-судинної та нервової систем, на процеси кровотворення, травлення, покращують стан волосся і шкіри. Вітаміни А, Е, С сприяють опору організму інфекції, поліпшують обмін речовин, впливають на роботу мозку, нервів, м'язів, сповільнюють процес старіння. Вітамін D регулює фосфорно-кальцієвий обмін. Вітаміни групи В входять до складу ферментів, що беруть участь у клітинному диханні і обміні білків, що регулюють вищу нервову діяльність і функції органів травлення, покращують циркуляцію крові, підвищують концентрацію уваги, пам'ять.
Нестача або дисбаланс мінералів може порушувати функції різних систем організму: імунної (мідь, цинк, залізо, селен), гормональної (залізо, марганець, цинк, мідь, магній), ферментної (цинк, мідь, калій, марганець, залізо, кальцій, молібден ), кісткової (кальцій, магній, цинк, фосфор), репродуктивної (фосфор, мідь, цинк) та інших.

Склад: вітамін А, вітамін 03, вітамін Е, вітамін С, пантотенова кислота, вітамін Б1, вітамін В2, вітамін В6, нікотинамід, фолієва кислота, вітамін В12, холін, інозитол, біотипів, кальцій (карбонат / фосфат), магній (оксид ), цинк (глюконат), марганець (глюконат), залізо (фумарат), мідь (глюконат), йод (бурий водорість / йодид калію), молібден (молібдат натрію), селен (хелати), хром (хелати), калій (хлорид ), ПАБК, кайенській перець, квіти ромашки, корінь солодки, плоди шипшини, листя толокнянки, лецитин.