Біологічно активні добавки CCI і RBC

Люцерна - Alfalfa

 300 таблеток 
Люцерна - унікальна рослина. Араби колись вважали люцерну прародителькою всієї їжі. Трава люцерни (alfalfa) містить тритерпенові сапоніни, стероїди, кумаріни, флавоноїди, ізофлавони, антоциани, вітаміни Е, К, В1, В6, С, каротиноїди, макро-та мікроелементи (в тому числі фтор) і велику кількість хлорофілу. 

Завдяки високому вмісту біологічно активних речовин, трава люцерни робить різноманітне позитивну дію на організм людини.

Сапоніни пов'язують холестерин і блокують його всмоктування, тим самим, знижуючи рівень в крові і перешкоджаючи розвитку атеросклерозу судин і серцево-судинних захворювань, таких як ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба, порушення мозкового кровообігу.

Високий вміст вітаміну К забезпечує антігеморрагіческую активність, попереджає крововиливи та кровотечі, тому люцерна може застосовуватися для профілактики і комплексного відновного лікування різних форм геморагічного синдрому.

Люцерна має протизапальну дію, особливо при артритах, сприяє виведенню токсинів з організму.

Є сечогінним засобом, сприяє виведенню солей сечової кислоти з організму, що полегшує лікування подагри. Крім того, вона дуже багата хлорофілом, який є дуже важливим з'єднанням для профілактики та відновного лікування анемій різного походження.

Завдяки наявності ізофлавонів, має естрогеноподібним активністю і підвищує лактацію у годуючих матерів, а також корисна жінкам у період менопаузи і для профілактики раку грудей.

Люцерна - одна з небагатьох рослин, що містять фтор рослинного походження, який накопичується організмом у першу чергу в тканинах зубів. Він сприяє формуванню зубної емалі і оберігає зуби від розвитку карієсу, роблячи бактерицидну дію на мікроорганізми, що з'являються в зубної порожнини при карієсі та пародонтозі.

Чинить сприятливу дію при:
атеросклерозі;
захворюваннях серцево-судинної системи, для профілактики ІХС та інфаркту міокарда;
ожирінні;
при підвищеному вмісті холестерину в крові;
порушення мозкового кровообігу;
анеміях різного походження;
геморагічному синдромі;
хворобах зубів і ясен (карієс, пародонтоз);
артритах і подагрі;
порушення згортання здатності крові;
недостатньої лактації;
як загальнозміцнюючий засіб.