Біологічно активні добавки CCI і RBC

Хлородофілус Chlor-o-dophilus

  90 таблеток  

Хлорела (Chlorella vulgaris) - одноклітинні зелені водорості. Містить багато білка, вітаміни групи В, вітаміни С і D, мікроелементи, у тому числі рідко зустрічаються в інших продуктах, хлорофіл, поліненасичені жирні кислоти. У її складі більше вітаміну В12, ніж в печінці, а також значна кількість бета-каротину. Білок хлорели містить всі незамінні амінокислоти (за якістю рівнозначний білку пивних дріжджів, соєвої і арахісової борошна, сухого молока). Хлорела сприяє відновленню функції шлунково-кишкового тракту при дисбактеріозі. Має виражену дентоксикаційної дії відносно ендогенних і екзогенних токсинів, а також протизапальні, регенеруючі і стимулюють імунітет властивостями.

У складі водорості присутній пігмент хлорофіл, який називають «зеленим золотом» за ідентичність його молекулярної структури молекулі гемоглобіну. Хлорела є ефективним засобом у боротьбі з недокрів'ям, оскільки вміст хлорофілу в ній в 5-10 разів більше, ніж у спіруліни і люцерні. Хлорофіл також благотворно впливає на травну систему: посилює перистальтику, нормалізує виділення травних соків, зменшує запалення і т. д.

Речовини, з яких складається оболонка клітин хлорели, надають особливий ефект на кишечник. Вони поліпшують функції кишечнику (позбавляючи від нетравлення шлунку вже через кілька днів) і стимулюють зростання аеробних бактерій. Полімерний каротиноід зовнішньої частини оболонки є головним агентом, що виводить із стільцем токсини з прямої кишки, причому як продукти життєдіяльності організму, так і важкі метали та пестициди. Хлорела стимулює лімфоцити кишечнику для руйнування анаеробних бактерій, діє як очисник крові, затримуючи органічні хімічні компоненти та інші шкідливі речовини в кишечнику.

Мікроскопічні водорості, представницею яких є хлорелла, не випадково пророкують велике майбутнє. Вже зараз її наполегливо рекомендують не тільки людям, схильним до конкретних захворювань, але також людям похилого віку, жителям великих промислових міст, злісним курцям. Унікальний біологічний склад, велика енергетична ємність, антиоксидантні властивості і здатність стимулювати діяльність імунної системи ставлять цей цінний мікроскопічний організм рослинного походження в розряд справжніх натуральних цілющих засобів.

Присутність пробіотичних культур сприяє поліпшенню травлення і засвоєння поживних речовин, посилюючи, таким чином, позитивні ефекти хлорели.

Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі до 10 ° С.