Біологічно активні добавки CCI і RBC

Листя чорного горіха - Black Walnut Leaves

 100 таблеток 
Батьківщиною чорного горіха (Juglans nigra) є Америка. Він відноситься до того ж роду, що й всім нам відомий грецький горіх. Родове назва Juglans в перекладі означає «горіх Юпітера». Згідно з легендою, боги, спускаючись на Землю, харчувалися волоськими горіхами. «Їжа богів» - уже в назві волоського горіха закладено визнання його чудових властивостей. В індіанців - корінного населення Північної Америки - чорний горіх вважався еліксиром життя, їм навіть лікували від укусів змій. 

Те, що може чорний горіх, не може зробити витяжка із зеленої шкірки або листя волоського горіха, оскільки концентрація поліфенольних і юглонових речовин в чорному горісі багато разів більше, ніж у волоському.

Хімічний склад листя чорного горіха: флавоноїди і відоме поліфенольних речовина нафтохіноновой групи - юглон, а також алкалоїд югландін, глікозиди, дуже багато вітаміну С і каротину, вітаміни В1, В6, Р, Е, ефірна олія, органічні кислоти, дубильні та інші речовини.

Сума флавоноїдів з листя чорного горіха збільшує амплітуду серцевих скорочень і уповільнює їх частоту. Також флавоноїди мають виражену гіпотензивну та спазмолітичну дію міотропної характеру.

Головне активна речовина чорного горіха - юглон. Юглон має антибактеріальний, протигрибковою і протиглистовою властивостями, надає нормалізує вплив на кишечник, діючи як м'яке проносне при запорах і як ефективний засіб проти діареї. Має протипухлинну активність.

Листя чорного горіха містять значну кількість ліноленової кислоти, що бере активну участь в розщепленні жирових клітин і зниження холестерину низької щільності, що веде до розвитку атеросклерозу і жирового переродження печінки. Вона не синтезується в організмі людини й повинна надходити з їжею.

Juglans nigra надає прекрасне загальнотонізуючу і зміцнювальний дію. Листя містять також в'яжучі речовини - таніни. Таніни впливають на поверхневі шари шкіри і слизових оболонок, знижуючи секрецію, зменшуючи подразнення і покращуючи щільність тканин, мають протизапальну дію. Таніни утворюють щільну непроникну плівку, яка захищає рани від подальшого пошкодження і інфекції, і, таким чином, прискорюють їх загоєння. Молоде листя також використовують у лікуванні хронічних екзем, діатезів, гнійних ран, фурункулів, карбункулів, вугрів, шкірних форм туберкульозу.

Основні дії:
зміцнює і тонізуючу;
антибактеріальну і противоглистное;
нормалізує діяльність кишечнику;
сприяє очищенню і поліпшення харчування шкірних покривів;
сприяє загоєнню ран.