Біологічно активні добавки CCI і RBC

Жир печінки акули - Shark Liver Oil

 60 капсул.
Це повністю натуральний продукт, який виробляється з жиру печінки глибоководних акул (Centrophorus), що живуть біля узбережжя Тасманії. 
Протягом століть жир, який одержують з печінки акули, використовувався в якості домашнього зілля в країнах, розташованих на узбережжі морів і океанів, там, де рибалки виловлювали акул.
Жир печінки акули містить есенціальні жирні кислоти класу омега-3, тригліцериди олеїнової, пальмітинової, стеаринової та інших жирних кислот, вітаміни А, Е, О, сквален.
Сквален вперше був виділений японськими вченими з печінки глибоководної акули. Він є невід'ємною частиною нашого підшкірного жиру. Зміст сквалену в крові здорової людини зростає за наявності пошкоджень шкіри, що побічно підтверджує його імуностимулюючу роль. Сквален в складі біологічно активних добавок володіє унікальними ранозагоювальними властивостями, застосовується при шкірних захворюваннях, включаючи екзему, псоріаз і трофічні виразки. Потрапляючи в організм людини, сквален сприяє загоєнню виразок і пошкоджених тканин внутрішніх органів.
Крім того, виявлено позитивний вплив сквалену на нормалізацію обміну холестерину. Сквален - поліненасичених рідкий вуглеводень, має яскраво виражені протизапальні та антиоксидантні властивості. Чи є проміжним продуктом обміну холестерину. Споживання сквалену сприяє екскреції холестерину через шлунково-кишковий тракт, що призводить до зниження рівня загального холестерину і «поганого» холестерину (ліпопротеїдів низької щільності) у крові. Сквален здійснює захоплення кисню і насичує їм тканини, перешкоджаючи тим самим до руйнівної дії вільних радикалів на клітини.
При споживанні цієї біологічно активної добавки рекомендованої дози в організм людини надходитиме 220 мг сквалену, що складає 50% від рекомендованої норми споживання.
Відмінною особливістю жиру печінки акули є те, що в ній сквален накопичується у великих кількостях через блокування його окислення і перетворення на холестерин.
Завдяки сквалену, жир печінки акули надає загальнозміцнюючу, імуномодулюючу, протизапальну, мембранопротекторное, гіполіпідемічний, антиоксидантну дію; позитивно впливає на функціональний стан серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту. Щоденне вживання жиру печінки акули дозволяє попередити розвиток депресії, а також надає сприятливий ефект при цьому стані. Люди, які приймають жир печінки акули щоденно, страждають від симптомів депресії на 30% рідше. Більш того, чим довше триває прийом цього засобу, тим краще стає емоційний стан пацієнтів, які страждають від депресії.

Склад: очищений жир печінки акули.