Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав № 2 Combination Two

 100 таблеток 
Часник стимулює секреторну і моторну функції шлунково-кишкового тракту, пригнічує процес гниття і бродіння, чинить протимікробну, протизапальну дію, ефективний як противопаразитарного кошти. 

У Китаї цю рослину використовують для заспокоєння болю в животі. Як показали недавні дослідження, пажитник може знижувати рівень цукру в крові.

Насіння пажитник використовуються як тонізуючий і болезаспокійливий засіб. Їх застосовують при захворюваннях кишечнику, порушення перистальтики, спазмах шлунка, при ураженнях сечових канальців.

Туристи заварюють чай з пажитник і п'ють його, як засіб проти шлункових спазмів, спричинених незвичною їжею.

Кора касії містить антраглікозіди і застосовується при розладах травлення: нетравленні, загальною млявості, кольках і діареї.

Жовтокорінь канадський має протизапальні та антимікробними властивостями, благотворно діє на функцію печінки, кишечника, дихальної та лімфатичної систем. Має імуномодулируючим ефектом, підвищуючи активність лейкоцитів.

Червона конюшина є імуностимулятором при бактеріальних і вірусних інфекціях, добре очищає кров і лімфу. Загоює рани і виразки, очищає шкіру від висипки. Крім того, конюшина надає спазмолітичну, відхаркувальний дію, має оцінити ефективність, показаний при алергічних і шкірних захворюваннях, в тому числі себореї, трофічних виразках, псоріазі.

Циміцифуги або клопогон гроноподібних має протизапальну, заспокійливим, знеболюючим, спазмолітичну дію, розслабляє мускулатуру кишечнику, нормалізує секрецію сальних залоз, знімає втому. Надає гіпохолестеринемічну і гіполіпідемічний дію.

Червоний шавлія, завдяки вмісту дітерпенових з'єднань і фенольних кислот, виявляє антиоксидантну, протизапальну, гепатопротекторну, кардіопротекторну і гіпотензивну дію.

Завдяки дії входять до складу компонентів, продукт надає:
протипаразитарний дію;
тонізуючу й антиоксидантну дію;
протизапальну та протимікробну дію;
сприяє нормалізації роботи травного тракту;
стимулює секреторну і моторну функції шлунка.