Біологічно активні добавки CCI і RBC

Зелене золото - Green Gold

 100 таблеток
Зелене золото - це унікальне поєднання спіруліни, папайї, женьшеню й квіткового пилку, необхідне для підтримання енергії і витривалості організму людям, які ведуть активний спосіб життя, спортсменам, а також для швидкого відновлення після перенесених захворювань, травм, операцій.

Спіруліна надає загальнозміцнюючу дію завдяки поєднанню високих концентрацій каротиноїдів, у тому числі Бетакаротин, хлорофілу, вітамінів групи В, біодоступного заліза, гамма - ліноленової кислоти, макро - і мікроелементів, повноцінного білка.
Найважливішим із біологічно активних речовин, що містяться в плодах папайї, є протеолітичний фермент папаїн. Заповнюючи ферментну недостатність, папаїн сприяє поліпшенню процесів травлення.
Найбільш специфічним дією женьшеню є його тонізуючий ефект. Він обумовлений що містяться в коренях тритерпенових сапоніни - панаксозідамі. Встановлено, що корінь женьшеню є самим сильним збудником центральної нервової системи, підвищує працездатність, при цьому не має негативних наслідків, таких як порушення сну. Крім того, женьшень робить позитивний вплив на діяльність серцево - судинної, нервової системи, печінки, функціональний стан багатьох органів і тканин.
Містить жирні кислоти, вітаміни групи В, вітаміни Р, К, мінерали (кальцій, магній, залізо та інші).
Біологічно активні речовини квіткового пилку роблять позитивний вплив на імунну систему, забезпечують загальнозміцнюючу дію.
Квітковий пилок є тим продуктом, в якому мільйони років еволюції збалансували всі активні компоненти між собою в самій сприятливої для організму формі, щоб забезпечити початок нового життя рослини. Вона являє собою концентрат макро - і мікронутрієнтів, вітамінів, амінокислот, вуглеводів, фосфоліпідів, фітостеринів, флавоноїдів, поліфенолів (більш 50 біологічно активних речовин).
За вмістом живильних речовин - квітковий пилок значно багатший меду. У ній міститься до 30% протеїнів, до 13% амінокислот (в 5-7 разів більше, ніж у самих багатих ними харчових продуктах). Квітковий пилок містить різноманітні природні вуглеводи, які в поєднанні з найбагатшим набором мінеральних речовин здатні дати організму енергію без тієї шкоди, яка викликає вживання чистого цукру.
Цілющі властивості квіткового пилку відкриті зовсім недавно і, можна сказати, випадково. У 1946 році за результатами статистичного дослідження серед довгожителів старше 100 років помітили, що більшість з них були бджолярами і систематично вживали пилок.

Склад: спіруліна, корінь женьшеню, плоди папайї, квітковий пилок, допоміжні інгредієнти.