Біологічно активні добавки CCI і RBC

Екста-Сі Exta-Cee

  200 таблеток 
Екста-сі з нанокластерамі - унікальна комбінація спеціальної форми вітаміну С, спіруліни, флавоноїдів і нанокластеров. Це легкозасвоюваного багате джерело вітаміну С та інших вітамінів і поживних речовин.

Вітамін С - потужний антиоксидант. Він грає важливу роль у регуляції окисно-відновних процесів, бере участь у синтезі колагену і проколагену, обмін фолієвої кислоти і заліза, а також синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів. Аскорбінова кислота регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, необхідна для кровотворення, надає протизапальну і протиалергічну дію.

Вітамін С є чинником захисту організму oт наслідків стресу. Посилює репаративні процеси, збільшує стійкість до інфекцій, зменшує ефекти впливу різних алергенів.

Вітамін С поліпшує здатність організму засвоювати кальцій і залізо і виводити токсичні метали (свинець і ртуть).

Важливо, що в присутності адекватної кількості вітаміну С значно збільшується стійкість вітамінів В1, В2, A, E, пантотенову та фолієвої кислот. Вітамін С охороняє стінки судин від відкладення окислених форм холестерину.

Здатність успішно справлятися з емоційними і фізичними наслідками стресу більшою мірою залежить від вітаміну С, ніж від будь-якого іншого вітаміну. Наднирники, які виділяють необхідні гормони в стресових ситуаціях, містять більше аскорбату, ніж будь-яка інша частина тіла. Вітамін С допомагає виробленню цих стресових гормонів і захищає організм від токсинів, що утворюються в процесі їх метаболізму.

Наш організм не може запасати вітамін С, тому необхідно постійно отримувати його додатково. Оскільки він водорастворім і піддається дії температури, при приготуванні їжі і термічній обробці він значно руйнується.

Вітамін А має величезне значення для зору, необхідний для нормального функціонування імунної системи і є невід'ємною частиною процесу боротьби з інфекцією. Застосування ретинолу підвищує бар'єрну функцію слизових оболонок, збільшує фагоцитарну активність лейкоцитів і інших факторів неспецифічного імунітету. Вітамін А захищає від грипу, інфекцій дихальних шляхів, травного тракту, сечових шляхів. Ретинол необхідний для підтримки та відновлення епітеліальних тканин, з яких складаються шкіра та слизові покриви. Цитрусові флавоноїди допомагають вітаміну С проникати в тканини, а також зміцнюють стінки кровоносних судин і капілярів, знижуючи їх проникність.