Біологічно активні добавки CCI і RBC

Бура водорость – Kelp

 100 таблеток 
Ламінарія цукриста (морська капуста) - бура водорость, містить велику кількість з'єднань йоду, різних вітамінів, мікроелементів, незамінних амінокислот та інших біологічно активних речовин.
Дія морської капусти обумовлено в першу чергу наявністю в ній органічних сполук йоду. Йод необхідний для функціонування щитовидної залози, бере участь в утворенні гормону тироксину. При надходженні в організм у необхідних кількостях запобігає розвитку ендемічного зобу, впливає на показники співвідношення тиреоїдних гормонів. Йод поліпшує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активує ряд ферментів. Під впливом йоду зменшується в'язкість крові, знижується артеріальний тиск. При нестачі його спостерігається млявість, сонливість, апатія.

Ламінарія сприяє зменшенню вмісту холестерину в плазмі крові.

Антисклеротичний ефект пояснюється високим вмістом йоду і антагоніста холестерину - бета-ситостерин, який сприяє розчинення осіли на стінках судин холестеринових відкладень. До того ж біологічно активні компоненти водорості активізують ферментні системи людини, що теж сприяє очищенню судин. Нарешті, в морській капусті є гормоно - подібні речовини антисклеротичної дії.
Морська капуста перешкоджає підвищення згортання крові і утворення тромбів. З її допомогою вдається знизити протромбіновий індекс на 10-13 відсотків. У його зниження важливу роль відіграють вітаміни В6, В12, С, нікотинова кислота.
Йод морської капусти робить регулюючий вплив на менструальний цикл, яєчники і щитовидну залозу, зменшує патологічні прояви преклімакса. Експериментально доведено, що застосування морської капусти супроводжується зворотним розвитком гіпотиреозу, причому дія її набагато ефективніше в порівнянні з неорганічними препаратами йоду.
Полісахариди морської капусти мають гідрофільних і адсорбційної здатністю, поглинають різні ендо-та екзогенні токсини з кишечника, володіють м'яким послаблюючою ефектом, аналогічним фізіологічного послаблювальну дію овочів і фруктів.
Відзначено позитивний вплив морської капусти при запальних захворюваннях световоспрінімающего апарату очі (підвищення гостроти зору, розширення поля зору і часткове відновлення цветоощущенія).
І це ще не все. Результати експериментальних досліджень, проведених на тваринах, показали, що ламінарія може сприяти зниженню всмоктування і накопичення в організмі радіонуклідів стронцію та цезію.
Люцерна доповнює детоксикаційну дію продукту, сприяє нормалізації гормонального балансу, знижує рівень холестерину.

Склад: морська водорість ламінарія, люцерна посівна, допоміжні компоненти.