Біологічно активні добавки CCI і RBC

Потрійна енергія - Triple FX

 14 пакетів по 15 г  

Сучасний ритм життя, рівень психо-емоційних навантажень і перевантажень, нескінченні стреси, погана екологія призводять до того, що порушується сон, погіршується пам'ять і концентрація уваги, з'являється слабкість, дратівливість, агресивність, яка змінюється апатією, знижується працездатність. Подібні симптоми характерні і для «синдрому хронічної втоми», і «синдрому емоційного вигорання» (РЕВ), так медики називають нову хвороба цивілізації.

Щоб все і скрізь встигнути, запам'ятати, зробити, доводиться вдаватися до тонізуючим і стимулюючим засобам - кава, енергетичних напоїв, різним рослинним і синтетичних препаратів.

Потрійна енергія - це теж енергетичний напій, який на тривалий час заряджає енергією, підвищує витривалість, покращує настрій, нормалізує сон. Але цей напій відмінний від інших. Виробники подумали не тільки про те, щоб забезпечити його стимулюючу і тонізуючу дію, а й про те, щоб компенсувати витрачаються ресурси і не завдати шкоди здоров'ю.

Найпоширеніший «допінг» - кава. У ньому багато кофеїну, мало калорій і вуглеводів. Здавалося б, добре, але каву з цукром вимиває кальцій з кісток. Крім того, незначний, але постійний сечогінний ефект кофеїну, сприяє вимивання калію, а отже, порушення водно-сольового балансу, серцевого ритму. Інші енерготоніки набагато більш калорійні, містять натрій, тобто затримують воду в організмі, і навіть, якщо в складі є амінокислоти та деякі вітаміни, то їх недостатньо для заповнення вичерпаних ресурсів.

Эффективность Тройной энергии обусловлена совокупным действием всех компонентов: аминокислот, витаминов и минералов. Амінокислоти ефективно відновлюють енергетику клітин організму - підвищується дихальна активність тканин, покращується кровопостачання, утилізація мозком глюкози, динаміка нервових процесів, мислення, пам'ять, настрій, нормалізується сон.

Вітаміни-антиоксиданти (А, С, Е), вітаміни групи В мають позитивну дію на центральну і периферичну нервову систему, оптимізують метаболізм і нервово-рефлекторні функції, підвищують працездатність, надають антидепресивну дію.

Мінерали, будучи учасниками біоенергетичного обміну, підсилюють і доповнюють основну дію, і, крім того, підтримують оптимальну концентрацію мінералів, не викликаючи дисбалансу, а значить, негативних наслідків, властивих енерготоніками.

Якщо необхідна додаткова енергія і бадьорість, без енергетичного напою не обійтися, але, вибираючи його, думайте не тільки про ефект сьогодні, а й про здоров'я завтра.