Біологічно активні добавки CCI і RBC

МСМ з мікрогідріном - MSM with Microhydrin

 120 капсул 
Метілсульфонілметан (МСМ) - біодоступним форма сірки природного походження. 

Сірка бере участь майже у всіх метаболічних процесах. У зростаючому організмі дитини вона відіграє визначальну роль при формуванні кісток, хрящів, м'язів, нервової системи. Багато ознаки старіння організму пов'язані з браком сірки, тому що з віком її концентрація падає. Якщо в молодості запаси можна поповнити за допомогою білкових продуктів, то з віком тільки харчової дотації недостатньо. Всі знають про чудодійні сірководневих ваннах, які знімають запалення, відновлюють еластичність суглобів, зміцнюють кісткові тканини. Однак можна отримати колосальний ефект, замінивши зовнішній вплив сірки внутрішнім - приймаючи природну органічну сірку у вигляді метілсульфонілметана.

Сірка (МСМ) необхідна для формування основних структурних білків сполучної тканини - колагену і кератину. Колаген підтримує еластичність і рухливість суглобів, входить до складу хрящів, сухожиль, зв'язок, кісток, шкіри. Кератин необхідний для здоров'я шкіри, волосся і нігтів. Клінічні випробування показали високу ефективність застосування МСМ у хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату без побічних явищ. Крім того, сірка входить до складу імунних білків (антитіл, цитокінів), гормонів (інсуліну), ферментів, антитромбіну III (одного з інгібіторів системи згортання крові), глутатіону (компонента антиоксидантного захисту організму).

Вітамін С, який міститься в кількості 140% від добової потреби, поліпшує проникність стінок капілярів, стимулює функцію клітин, що синтезують колаген, бере участь у синтезі гормонів кори надниркових залоз, щитовидної залози, сприяє засвоєнню заліза і нормальному кровотворенню. Чи є чинником захисту організму від наслідків стресу. Зменшує ефект впливу різних алергенів.

МСМ з мікрогідріном знижує чутливість організму до алергенів. При його прийомі наголошується значне поліпшення стану, що пов'язано з підвищенням проникності клітинних стінок і виведенням з клітин чужорідного речовини до того, як вона встигне викликати алергічну реакцію.

МСМ з мікрогідріном:
допомагає полегшити стан при артритах, артрозах;
покращує стан шкіри, волосся, нігтів;
полегшує стан при алергічних захворюваннях;
сприяє антиоксидантного захисту організму.

Зберігати в щільно закритій заводській упаковці.