Біологічно активні добавки CCI і RBC

Сільвер-макс Silver-Max

 118 мл 

Сільвер-макс - це розчин колоїдного срібла, що має протимікробну, протизапальну, в'яжучим дією. Концентрація срібла в продукті ефективно впливає на патогенні бактерії і безпечна для корисної мікрофлори, не тягне за собою пігментацію шкірних покривів. Срібло швидко виводиться з організму, не кумулюється, не володіє подразнюючою дією.

В даний час срібло розглядається не просто як метал, здатний вбивати мікроби, а як мікроелемент, що є необхідною складовою частиною тканин всіх живих організмів. Найбільш багаті сріблом мозок, залози внутрішньої секреції, печінка, нирки та кістки скелета.

Механізм дії срібла на мікробну клітку у світлі сучасних даних полягає в тому, що іони срібла сорбуються клітинної оболонкою, яка виконує захисну функцію. Клітка залишається життєздатною, але при цьому порушуються деякі її функції, наприклад, ділення (бактеріостатичний ефект): срібло проникає усередину клітини і пригнічує ферменти дихального ланцюга, а також порушує процеси окислення і окисного фосфорилювання, внаслідок чого клітина гине.

При порівнянні протимікробних властивостей іонів срібла виявлено, що їх ефект в 1750 разів сильніше карболової кислоти і в 3,5 рази сильніше сулеми і хлорного вапна. Причому спектр антимікробної дії срібла значно ширше багатьох антибіотиків і сульфаніламідів. А бактерицидний ефект створюється мінімальними дозами розчину срібла.

Останнім часом протимікробні властивості срібла стали привертати до себе увагу через зростання алергічних ускладнень та токсичної дії антибіотиків на внутрішні органи, пригнічення імунітету, виникнення грибкового ураження дихальних шляхів і дисбактеріозу після антибактеріальної терапії, а також появи штамів збудників, стійких до використовуваних антибіотиків. Крім того, в літературі з'явилися відомості про те, що срібло є потужним імуномодулятором, яке можна порівняти із стероїдними гормонами.

Відзначають позитивну дія колоїдних іонів срібла на загоєння трофічних виразок, що розвиваються при порушенні кровообігу нижніх кінцівок. З'єднання срібла застосовуються для лікування 70% випадків опіків у США.

Більше половини авіакомпаній світу використовують воду, оброблену сріблом, як спосіб захисту пасажирів від інфекцій (дизентерії та інших). У багатьох країнах колоїдні розчини срібла використовуються для дезинфекції води в басейнах.

Таким чином, застосування колоїдного срібла дає позитивний ефект при ангіні, тонзиліті, різних шкірних захворюваннях: імпетиго, дерматомікозах, фурункульозі, екземі різної локалізації, ускладнених вторинною інфекцією, при опіках різного ступеня тяжкості, трофічних виразках. Колоїдне срібло може використовуватися для знезараження питної води, а також води для купання.