Біологічно активні добавки CCI і RBC

«24/7» комплекс – 24 Seven Life Essentials

  360 капсул 

До складу біологічно активної добавки до їжі «24 / 7» входять:
- Важливі вітаміни й мінеральні речовини;
- Витяжка алое віра;
- Багатий поживними компонентами продукт - спіруліна;
- Потужні антиоксиданти - каротиноїди;
- Натуральна повноцінна поживна суміш фруктів і овочів;
- Широкий спектр біологічно активних рослин;
- Передова нанотехнологія від RBC.

Додавання комплексу «24 / 7» збагачує харчовий раціон і допомагає підтримувати здоров'я завдяки різнобічного та ефективному дії.
Комплекс сприяє:

- Вироблення АТФ - головного джерела енергії;
- Підвищення імунітету;
- Уповільнення процесів старіння;
- Нейтралізації вільних радикалів;
- Поліпшення стану серцево-судинної системи;
- Покращення діяльності мозку і стану нервової системи;
- Зміцненню опорно-рухового апарату і сполучної тканини;
- Поліпшення зору.

За останніми даними ВООЗ, стан здоров'я людини на 70% залежить від способу життя та харчування. Повноцінне харчування визначається не тільки енергетичною цінністю їжі, збалансованістю раціону за білками, жирів і вуглеводів, а й забезпеченістю вітамінами, мінералами, клітковиною. Вітамінодефіцітние стану розглядаються ВООЗ, у тому числі як проблема голодування, їх називають «прихованим голодом».
Доведено, що навіть збалансований раціон харчування, що відповідає середнім енерговитратам сучасної людини, дефіцитний по більшості вітамінів на 20-30%.
Результати досліджень свідчать про дуже тривожної ситуації, що склалася в останні роки в Росії та Україні. Відзначається вкрай недостатнє споживання вітамінів (А, С, Е, групи В) і ряду мікроелементів (залізо, цинк, йод) у значної частини населення. Особливо турбує той факт, що вітамінний дефіцит виявляється не тільки взимку та навесні, але і в літньо-осінні місяці, а адже влітку ми повинні не тільки споживати достатньо вітамінів, а й «запасатися» ними про запас. 

Склад: вітамін А (бета-каротин), вітамін С, вітамін 03, вітамін Е, вітамін Вр вітамін В2, нікотинамід, вітамін В6, фолієва кислота, вітамін В12, біотипів, пантотенова кислота, кальцій, йод, магній, цинк, селен, мідь, марганець, хром, молібден, калій, харчова суміш (спіруліна, алое віра, лохина, брокколі, журавлина, виноград, капуста городня, малина, шпинат), каротинові комплекс (астаксантин, лікопен, лютеїн, цитрусові флавоноїди), трав'яний комплекс ( коріння женьшеню азіатського, родіоли, горця багатоквіткове, імбиру, червоного фенхелю, аралії, плоди кайенского перцю, часник, плоди глоду, шипшини, папайї, лист мучниці), холін, інозитол, бетаїн, нанокластери.