Біологічно активні добавки CCI і RBC

Алое віра (натуральний напій) – TRU ALOE

 з персиковим смаком - 946 мл , з журавлинним-яблучним смаком - 946 мл
Алое віра - «чудо-рослина», яке таїть в собі безліч дивовижних якостей. Воно виростає в теплому і сухому кліматі, і багато хто сприймає його за кактус. Але насправді алое відноситься до сімейства лілійних. Це життєздатні рослина може існувати в умовах, коли інші рослини в'януть і помирають. В екстремальних умовах воно закриває пори шкірки, утримуючи вологу всередині листа. Нараховується більше 2000 видів цієї рослини, але саме Алое Барбаденсіс Міллер (алое віра) природа наділила прекрасними цілющими властивостями.
Алое віра в усьому світі славиться своїми чудодійними цілющими властивостями. У староєгипетських папірусах, датованих від 1500 року до нашої ери, знайдені перші згадки про алое. Стародавнього і давньогрецькі лікарі широко використовували його. У різних популярних трактатах по китайській медицині алое пропонувалося в якості лікарського засобу протягом століть. Рослина алое згадується в Біблії, а один із стародавніх легенд говорить, що Олександр Великий наказав завоювати острів Сокотра в Індійському океані, де були плантації цієї рослини, щоб мати достатньо алое для лікування ран своїх воїнів.


Традиційно алое застосовували при лікуванні ран, опіків, запальних захворювань шкіри, а також для пом'якшення та зволоження шкірних покривів. Сучасні наукові дослідження показують, що природа наділила алое віра і іншими корисними властивостями, завдяки яким алое допомагає нормалізувати діяльність травного тракту, відновити перистальтику і відрегулювати функцію кишечнику, збалансувати функцію залоз внутрішньої секреції, ферментну активність, обмін речовин, поліпшити кровопостачання органів, допомагає протистояти алергічних реакцій, що викликаються пилком, хімікатами та ще багатьма видами їжі.


Своїми чарівними властивостями алое віра, зобов'язаний алантоїн, який міститься в його листі.

Крім алантоїн, алое містить натуральні антиоксиданти, вітаміни групи В, вітаміни А, С і Е, а також бета-каротин.

Напій «Алое віра» є найбільш натуральної та корисної формою продукту. Він містить 65% гелю алое віра і проводиться за запатентованою технологією, що дозволяє запобігти ферментний розпад алое. Після зрізання листа рослини починається процес окислення і, якщо цей процес не контролювати, м'якоть рослини втратить багато хто зі своїх корисних властивостей. Ексклюзивна технологія виробництва продукту дозволяє зберегти цілющі властивості найбагатшого гелю з алое і гарантує цілюще дію напою, оскільки стабілізований гель ідентичний за складом свіжозрізаних листя алое.
Напій «Алое віра» має приємний смак - журавлинною-яблучний або персиковий.


Склад: гель алое (Aloe vera), очищена вода, мед, натуральний клюквенно-яблочний/персіковий ароматизатор, допоміжні компоненти.