Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав № 3 - Combination Three

 100 таблеток
Молода кора в'яза - володіє терпким, кровоочисним, знеболювальні і протизапальну дію. Надає позитивну дію при астмі, бронхіті, нежиті та кашлю, нейтралізує патогенну мікрофлору, сприяє виділенню слизу. Діючим початком кори в'яза є слиз, дубильні речовини, гіркоти.

Плевральний корінь - відхаркувальний, спазмолітичну, потогінний, протизапальний засіб. Допомагає при кашлі, знімаючи спазми гладкої мускулатури бронхів. Рослина має протизапальні властивості, його застосовують при гарячкових станах для посилення потовиділення.

Тимьян повзучий або чебрець надає відхаркувальний, антисептичну, спазмолітичну, заспокійливу та сечогінну дію. Трава містить ефірну олію, головною складовою частиною якого є тимол, знайдені також карвакрол, флавоноїди, дубильні речовини, мінеральні солі, гіркоти, урсоловая, Олеаноловая, кавова, хінна та інші кислоти.

Тимол має антисептичну, дезинфікуючим і бактерицидну дію. Це дозволяє використовувати чебрець проти патогенної флори організму. Встановлено його згубну дію на патогенні гриби і мікроби, стійкі до антибіотиків.

Чебрець - чудове бактерицидну і ранозагоювальна засіб. Застосовують як відхаркувальний засіб при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, бронхітах, пневмонії, особливо в період затихання процесу.

Коров'як широко використовують у фітотерапії. Листя його, зокрема, застосовують як мягчітельное відхаркувальний і обволікаючу засіб при катарах верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, запаленні легенів, задишки, бронхіальній астмі, кашлюку, хрипоті та інших захворюваннях, що супроводжуються утворенням трудноотделяющейся мокротиння. Його дія обумовлена наявністю слизових речовин, сапонінів та ефірних олій.

Витяжки з коров'яку пом'якшують катаральні явища на слизових оболонках порожнини рота, зіва, стравоходу, шлунка, кишечника.

Еріодіктіон каліфорнійський, або свята трава, росте тільки в Каліфорнії, на півночі Мексики і в Бразилії. При астмі і бронхітах він діє як відхаркувальний і протимікробну засіб, знімає спазми гладкої мускулатури бронхів.

Продукт благотворно діє при захворюваннях дихальних шляхів як:
протизапальну та протимікробну засіб;
відхаркувальний і сприяє виділенню мокротиння;
спазмолітичну засіб.