Біологічно активні добавки CCI і RBC

Історія компанії

                                                                                                                                                             
 
Наша історія почалася з мрії, мрії президента Леоніда Lapp серпні близько корпоративну мережу, в якій продукти є найкращими у світі, що динамічно маркетингового плану, щедрим і попрямував до дистриб'ютора, група дотепних і справжньої професійні, такі умови для навчання і прогресу, такі відносини між людьми, в надії знайти, коли вони вперше прийшли в мережевий маркетинг, дистрибутор 15 років тому.

Так, 1997. 

Перший партнер: компанія "HTN", яке в перекладі означає "здоров'я Високі технології мережі.

Топ товари: тільки в 16 номінаціях. Вибір голови з найбільш важливих пунктів у sanatare, воістину феноменальний продукт: корал Санго - "Алка-Mine"

Топ інструментів: відеоплівка про коралові Санго, перекладені на російську мову, почули від нашого президента і маленький чорний і білий каталог з 20 сторінки. 

Перший семінар з науки - практичний. Москва, Квітень 26, 1998. Презентація Вільям Downs, відомий biochimis відповідальних за виробництво якісних характеристик нашої основної продукції: "Activin", "Hromemeit» «Optizincu л" і "Citramax". Він заплатив високу ноту нашої продукції, тому що він знає, скільки міліграмів активної речовини, дійсно можна знайти в кожній капсулі. 

Серпень 1998. 

Фінансовий спад. Багато виробництва або втратив, злякалися і пішли. Відсутній (Достатньо століття положення) ЗТ вже достатньо, віра в компанію. Але компанія успішно стійкий честь цього судового розгляду. Всі дистриб'ютори були виплачені бонуси та винагороди до останньої копійки. 

Грудень 1998. 

Ранні стадії Компанія "Coral Club International". Ми зберегли кращі продукти, але ми змінили методи роботи та маркетингового плану. 

Лютий 1999.

Перший семінар з бізнесу, що відбулася в Єрмоліно, недалеко від Москви, ACARE були присутні тільки 42 чоловік. Це було навчальний заклад для взаємного обміну знаннями та досвідом. Щоб бути присутнім у джерела, де він народився internatioanala корпорація - це велика честь і виклик. Листопад потім розуміємо, що наше майбутнє тут буде прямо залежати від того, як ми працюємо, як нам вдасться втілити в життя принципи засновників нашої компанії. Ми були готові взяти на себе відповідальність на нас. 

Наїля Rezvanova, Наталя Єфремова, Михайло Letinschii, Олена Scream, Тамара Timosencova, Світлана Osica, Gulibahra Abdiculova, Ferdoviz Sabirzeanov та інші. Сьогодні всі ці люди домоглися високих staute, відкриваючи шлях тисячі людей в "Кораловий Клуб» 

Березень, 1999. 

В Росії йде Рольф Ерікссон. Він дає нам ексклюзивне право просувати продукт "Алка-Mine" у Східній Європі та Азії.
І наш президент знову зробив величезну роботу, вона зустрілася з найвідомішими експертами в області харчування в пошуках кращих продуктів і технологій на самому верху.

1 вересня 1999. 

Компанія «Королівський Догляд за тілом", стала partenurul Nostrum, президентом і засновником якої є Клінтон Ховард - не тільки успішний бізнесмен, але і всесвітньо відомий вчений, який він також назвав його батько збору і переробки Алое Віра заводу. Ми отримали dereptul тільки для просування продукції "РБК", у країнах Європи та Азії. У роботі - вже розробили новий план маркетингу. 

Листопад 2000. 

"Тепер - як" в маркетинговому плані, що дозволяє швидко просування і стабільність, досягнуті статуси. 

2009. 

Цього року компанії "Міжнародний Кораловий Клуб" сягає 11 років свого заснування. 

В даний час в асортименті компанії вважають більш ніж 140 продуктів, за кожним знайти найбільш відомих фахівців у галузі харчових продуктів і харчування. Ми пишаємося тим, що, як і у виробництві нашої продукції використовуються найсучасніші технології для виробництва, зберігання і транспортування в клітку поживних речовин - нанокластери технологій. "Нанотехнології дала світові можливість працювати на рівні атомів і молекул ... всі відкриття нових горизонтів» Hort Stromer - заманити премії. 

В даний час у компанії є найбільш ефективними робочими інструментами для дистриб'юторів: прекрасний каталог, ціла бібліотека монографій і брошур про продукти та результати. Distrbuitori тисячі отримали знання "Академія здоров'я", розширюючи свій професіоналізм. Великий досвід роботи будівельного бізнесу в результаті відеокасети, що містить бізнес-шкіл та мотиваційних виступів лідерів. 

Компанія дала нам можливість використовувати, щоб показати ефективність наших продуктів, інструментів, таких як: 
Electronometru
Мікроскоп з темним фоном
Випробування біорезонансна

За 11 років була колосальна кількість презентацій і лекцій регіональному і міжнародному рівні, за участю провідних вчених і дізнайтеся, а також успішних ділових людей, які ділили з нами conostintele і досвідчених вони -- Клінтон Ховард - засновник РБК (США), Жер Альберта (Канада), Рольф Ерікссон (Швеція), Kaznaceev VP-вчитель academicean, член Академії наук Росії, Донна Бах (США), Яніна Avilla (США), Ілля Condratiev (US) , Девід Sanduval (США), Курт Greinge (США), Гунілла Sedergren (Швеція). Holbrug Вінн (США), Бородін - академік (Росія) та багато інших. 

Наша конференція - це не тільки час, що лідери вчитися викладання, але й атмосферу зустрічі та обговорення з успішними людьми, з новими людьми, в тому числі три в різних містах і країнах, є можливість з користю провести час щасливі і побачити світ: Росія, Україна, Казахстан, країни Балтії, Молдові, Румунії, Таїланду, Туреччини, Єгипту, Швеції, Польщі, Болгарії, Франції, Канаді.

Ralizare найбільша компанія "Coral Club International" - є те, що ряд Колосальний людей, реальних і змінив своє життя за власним бажанням.

У 1999 році компанія працювала близько 60 директорів і тільки один господар. Компанія сьогодні більше 14000 тисяч директорів і більш ніж 300 навичок.

Останніх 11 років. Компанія залучила деяких реальних profisionisti, завдяки яким її повноважень і можливостей компаній ростуть щодня. Збільшити потужність підприємства і разом з нею і наше благополуччя і успіх нашого народу. Сьогодні ми стоїмо на порозі гігантського стрибка в міжнародному масштабі. Лідери виникла в країнах Азії та в кількох європейських країнах. У передній там - весь світ. 

Для видачі будь-якого мрія вимагає терпіння, честолюбства, люди, які думають, як нам і працювати кожен день.

Історія нашої компанії - це підтвердження цієї істини. І саме головне, що кожен з нас має можливість приєднатися до її сторінок в історії золото.