Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав № 7 - Combination Seven

 100 таблеток 
Це поєднання трав сприяє очищенню травного тракту і надає антигельмінтну дію. Застосовується при хронічних запорах як м'яке проносне. Має протизапальну і антибактеріальну дію. 

Часник містить велику кількість фітонцидів, завдяки яким володіє потужною антибактеріальної та противірусною активністю. Надає противоглистное дію. Підвищує імунітет. Часник пригнічує бродильні і гнилісні процеси в кишечнику, зменшує кількість газів в ньому, будучи відмінним засобом при метеоризмі, підвищує апетит, поліпшує відділення шлункового соку, сприяє травленню, має жовчогінну дію.

Сильна фітонцидним активність рослини пов'язана з глікозидом аллііном, який під впливом ферменту аллінази перетворюється на Аліцин.

Встановлено, що леткі фракції, що виділяються з розтертої м'якоті часнику, надають токсичну дію на дріжджові гриби, вбивають дріжджову культуру. Таку ж дію він чинить на різні види мікробів, гальмує розмноження бактерій.

Часник є надійним засобом для вигнання круглих глистів (аскарид, гостриків).

Листя чорного горіха, володіючи бактерицидну дію, використовуються як протиглисний засіб проти круглих глистів. Ефективні як відносно гельмінтів проміжних стадій розвитку, так і статевозрілих особин. Головне активна речовина чорного горіха - юглон. Юглон має антибактеріальний і протиглистовою властивостями, надає нормалізує вплив на кишечник, діючи як м'яке проносне при запорах і як ефективний засіб проти діареї. Ще Авіценна застосовував чорний горіх при захворюваннях шлунка і як глистогінний кошти.

Касія гостролистого відома своїм проносним ефектом. У листі її містяться антраглікозіди, флавоноїди, смоли, алкалоїди, органічні кислоти, фітостерини. Головною діючою речовиною є антраглікозіди, які володіють проносним властивістю. Під впливом травних ферментів розпадаються на цукру і глюкони, які подразнюють рецептори слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, посилюючи перестальтіку кишечника.
Впливаючи на товстий кишечник, каси при тривалому застосуванні не чинить токсичного впливу на організм, діє м'яко і безболісно. Антраглікозіди надають повільне проносне дію, яка не змінюється подальшими запорами. Застосовується як проносний засіб для регуляції функцій кишечнику, при хронічних атонічних запорах, геморої і тріщинах заднього проходу.