Біологічно активні добавки CCI і RBC

Кора білого дуба - White Oak Bark

 100 таблеток. 
Дуби широко поширені в північній півкулі в лісовій та лісостеповій зонах. Вони відрізняються довговічністю, посухостійкістю і здатністю переносити засолення грунту.
Вчені вважають, що всього на світі близько 450 видів дубів. Американський білий або болотний дуб росте на болотах США, в долинах Міссісіпі і в Мексиці, де разом з більш поширеним червоним дубом та хвойними деревами утворює мішані ліси.
У американських білих дубів жолуді їстівні та деревина у них більш тверда, ніж у червоних дубів. Білий дуб - дерево до 30 м заввишки. Пагони голі, кора стовбура сіра, з неглибокими тріщинами, листя великі - до 22 см в довжину. Жолуді - до 2,5 см.
Цілющою дією володіє кора молодих стовбурів та гілок білого дуба. Вона містить 10-20% дубильних речовин пірогалловой групи, флавоноїди, білки, кверцетин, кверціт, левулін, пектини, крохмаль.

Надає в'яжучий і протизапальну дію. В'яжучу дія пов'язана із здатністю викликати осадження білків з утворенням щільних альбумінатов. При попаданні на слизові оболонки або на ранову поверхню вони викликають часткове згортання білків слизу або ранового ексудату та призводять до утворення плівки, що захищає від подразнення чутливі нервові закінчення тканин. При цьому зниження больових відчуттів, місцеве звуження судин, обмеження секреції, а також безпосереднє ущільнення клітинних мембран сприяють зменшенню запальної реакції.
Завдяки терпким властивостям, кора білого дуба є прекрасним засобом проти діареї.
Крім того, кора білого дуба ефективна при кровотечах (у тому числі шлункових і кишкових), гінгівітах, стоматитах та інших запальних процесах у порожнині рота, зіва, глотки і гортані, фарингітах, тонзилітах, неприємний запах з рота, для зміцнення ясен, а також при опіках різного ступеня, ранах, порізах і запаленні шкірних покривів, що супроводжуються рясної ексудацією, геморої з кровотечею.
Допомагає при виразковий коліт, що супроводжується кровотечею, ентероколітах, дизентерії.
Кальцію карбонат надає антацидний дію, нейтралізує надлишкову соляну кислоту в шлунку, надає захисну дію на слизову оболонку шлунку. Карбонат кальцію швидко і ефективно усуває печію і болю (біль у шлунку), пов'язані з підвищеною кислотністю.
Нанокластери мають антиоксидантну активність, покращують засвоєння поживних речовин і стимулюють захисні сили організму.

Кора білого дуба надає позитивну дію при:
- Захворюваннях шлунково-кишкового тракту;
- Запальних процесах в порожнині рота;
- Геморої;
- Ранах і опіках.

Склад: кора білого дуба, кальцій (карбонат), нанокластери, допоміжні компоненти.