Біологічно активні добавки CCI і RBC

Кальций меджик - MagiCal

 120 таблеток.
Кальцій меджик - джерело необхідних мікро-та макроелементів, особливо кальцію і магнію, отриманих із природних морських відкладень. Людський організм не здатний самостійно виробляти ці елементи, тому їх необхідно отримувати додатково.
Кальцій, утворюючи з фосфатом кристали гідроксиапатиту, є основним компонентом кісткового скелету, здійснюючи, таким чином, структурну функцію в організмі. Іони кальцію відіграють роль регуляторів ферментативних процесів, рухової активності клітин, секреції гормонів та інших життєво важливих функцій.
Магній є одним з важливих макроелементів організму. Близько 70% магнію знаходиться в кісткової тканини. Магній забезпечує оптимальне засвоєння кальцію. Науково підтверджено, що ці два макроелементи повинні знаходитися в організмі у певних співвідношеннях. Магній регулює кількість засвоюваного в організмі кальцію і перешкоджає його надлишкового виведення. При нестачі магнію кальцій може відкладатися не в кістках, а в стінках судин, що призводить до їх пошкодження.
Магній також є активатором обміну речовин, що входять до складу більше 300 різних ферментів. Він бере участь і в синтезі білка, і в отриманні енергії.
Залізо відіграє величезну роль в обміні речовин. Входячи до складу гемоглобіну, безпосередньо бере участь в переносі кисню від легенів до всіх тканин, органів і систем організму. Недолік заліза веде до нестачі кисню, а отже, різко погіршує процеси енергоутворення, від чого в першу чергу страждають м'язова система і мозок у момент інтенсивних фізичних навантажень.
Цинк - кофактор більш ніж 100 ферментів, бере участь в перенесенні С02 (діоксиду вуглецю), сприяє загоєнню ран. При нестачі цинку спостерігається порушення апетиту, порушення смаку.
Марганець - необхідний компонент багатьох ферментів. Недолік цього мікроелементу призводить до порушення обміну речовин і негативно позначається на стані м'язової тканини.
Мідь відіграє важливу роль у підтримці нормального складу крові, необхідна для засвоєння заліза. Також бере участь у синтезі мієліну - оболонки нервових волокон.

Кальцій меджик рекомендується приймати:
- При різних патологіях, пов'язаних з дефіцитом кальцію та інших мінералів;
- У випадках неповноцінною дієти або порушення харчування;
- Для профілактики остеопорозу та як доповнення в комплексному лікуванні остеопорозу;
- При лікуванні кортикостероїдами.

Склад: кальцій (фосфат), магній (оксид), залізо (фумарат), цинк (амінохелат), мідь (глюконат), марганець (глюконат), хром (амінохелат), вітамін В2, вітамін В12, бета-каротин, спіруліна, морські мінеральні відкладення, допоміжні речовини.