Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав № 11 - Combination Eleven

 100 капсул 
Досить часто чоловіки середнього віку, стикаючись з початковими проявами захворювань передміхурової залози, не надають цьому належного значення. Простатит - це запальне захворювання передміхурової залози, причинами якого є проникнення інфекції в порожнину простати, застійні явища в органах малого тазу, зниження імунного захисту організму. Розрізняють гострий і хронічний простатити. Для гострого простатиту характерні яскраво виражені симптоми інтоксикації, хворобливе і утруднене сечовипускання, іррадіація болю в область промежини, в пах. Хронічний простатит характеризується періодичністю болю, порушеннями статевого потягу і процесу еякуляції. 

Набір трав № 11 розроблений фахівцями компанії для профілактики й полегшення симптомів при захворюваннях сечовивідних шляхів і передміхурової залози. Трави, що входять до складу набору, використовуються урологами і фітотерапевтів в багатьох країнах світу протягом десятиліть.

Збалансований комплекс рослинних компонентів (ялівець, перець стручковий (кайенский), алтей, імбир) покращує мікроциркуляцію, знижує застій венозної крові в області малого тазу, що благотворно діє при хронічному простатиті. Крім цих специфічних ефектів продукт надає загальнозміцнюючу дію, має антибактеріальні та протизапальні властивості. Завдяки наявності у складеному вигляді глікозидів та ефірних олій, стимулює трофічні і обмінні процеси в тканинах.

Ялівець, імбир і алтей є сечогінним засобом, дезінфікують сечовивідні шляхи, надають антибактеріальну та антимікробну дію, тому набір трав № 11 застосовують також при хронічних запальних процесах чашкові-лоханочного апарату нирок і сечовивідних шляхів, ускладнених приєдналася інфекцією.

Кайенський перець здавна славиться як засіб, що підвищує потенцію. Містить алкалоїд капсаїцин, що підвищує приплив крові до органів малого тазу (покращує процеси обміну в дрібних капілярних судинах і міжклітинних просторах).

Набір трав № 11:
сприяє зміцненню загального тонусу, поліпшення кровообігу;
діє як профілактичний засіб при хронічних запальних процесах в області малого тазу;
має антиоксидантні властивості;
має антибактеріальну і протизапальну ефектами