Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав №6 - Combination Six

 100 таблеток 
Набір трав діє як сечогінний, протизапальний і антибактеріальний засіб при захворюваннях нирок та інфекційних захворюваннях сечовивідних шляхів, знижує рівень холестерину в крові. Покращує проникність ниркових капілярів. Може застосовуватися при артритах, подагрі, набряках. 

Люцерна очищає кров, сприяє засвоєнню живильних речовин. Люцерна багата білками і мікроелементами, вітамінами А, D і К, а також групи В. Має виражену протизапальну дію.

Толокнянка (ведмежі вушка) надає антисептичну дію при захворюваннях нирок, сечового міхура і сечовивідних шляхів, а також слабкий сечогінний ефект.

Листя містять органічні кислоти (мурашину, хінную і яблучну), ефірне масло, тритерпеноїдів, вітамін С, феноли та їх похідні (арбутин, гідрохінон та ін), дубильні речовини, флавоноїди і антоціани. Протимікробні властивості мучниці пов'язують з арбутину і метіларбутіном. Ці речовини під впливом ферментів відщеплює гідрохінон, який має антисептичну дію.

Листя баросми березової містять 1% ефірного масла, багатого діосфенолом, а також флавоноїди, смолисті і гіркі речовини, камедь, рутин. Застосовують як сечогінний при інфекційних захворюваннях сечових шляхів.

Корінь петрушки особливо ефективний при хворобах нирок і сечового міхура. У коріння цієї традиційної приправи міститься велика кількість вітаміну С, каротину, а також фолієва кислота, флавоноїди і токоферол. Рослина має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, дезінтоксикаційним і антисептичну дію. Петрушку застосовують як діуретичну засіб при ниркових і серцево-судинних захворюваннях, що супроводжуються набряками.

Кукурудзяні рильця мають сечогінний ефект, мають протизапальну і жовчогінну дію. Знижують роздратування у сечовивідних шляхах. Показані при захворюваннях сечовивідних шляхів, набряках серцевого походження, захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів: циститах, уретритах, простатитах. При тривалому застосуванні сприяють розчиненню фосфатних каменів у нирках і сечовому міхурі.

Ялівець - потужний антисептик - за добу один гектар випаровує майже 30 кг фітонцидів (цього достатньо, щоб очистити атмосферу великого міста від хвороботворних організмів). Плоди ялівцю дезінфікують сечовивідні шляхи, збільшують відділення сечі.