Біологічно активні добавки CCI і RBC

Фікотен - Phycotene

  30 капсул 

Фікотен - це біологічно активний комплекс, виділений з водоростей спіруліни і дуналіелли.

Дуналіелла (Dunaliella Salina) - червона мікроводорость, рослинна складова планктону, один з найбагатших джерел мікроелементів (у тому числі і селену), багатющий природне джерело каротиноїдів, у тому числі: бета-каротину, альфа-каротину, зеаксантину, кантаксантіна, лютеїну. Вона містить приблизно в 100 разів більше бета-каротину, ніж морква. Відрізняється ідеальним співвідношенням лютеїну і бета-каротину (1:15), що важливо для підтримки нормальної функції зору. Дуналіелла сприяє зміцненню імунного статусу організму, а також нормалізації обміну речовин, стимулює виведення токсичних речовин, радіонуклідів і солей важких металів.

Cпіруліна (Spirulina platensis) - це синьо-зелена мікроводорость, містить комбінацію цінних для організму речовин - амінокислот, мінералів і мікроелементів, у тому числі залізо, кальцій, натрій, калій, мідь, магній, марганець, цинк, фосфор, селен, вітаміни, каротин, нуклеїнових і ліноленову кислоти та ін Спіруліна дуже багата натуральним бета-каротином і містить ще десять каротиноїдів. Вони синергічно взаємодіють один з одним, посилюючи антиоксидантний захист. Дослідження показали, що бета-каротин з спіруліни найбільш ефективний.

Існує понад 600 каротиноїдів, з них п'ять каротиноїдів: бета-каротин, каротин, лікопен, лютеїн і зеаксантин знайдені в крові людини і відіграють важливу роль у збереженні здоров'я, будучи важливими поживними елементами, необхідними для нормальної регенерації клітин організму, здоров'я очей, антиоксидантного захисту організму.

Каротиноїди діють в якості антиоксидантів, захищаючи клітини і тканини організму від дії вільних радикалів. Каротиноїди - «жертовні» антиокислювачі. На відміну від інших антиоксидантів, молекули каротиноїдів не відновлюються і деградують в процесі нейтралізації вільних радикалів. Молекула каротиноїди в змозі витримати понад 20 атак вільних радикалів, перш, ніж повністю зруйнується. Таким чином, підвищення рівня каротіноідних антиоксидантів у тканині зміцнює всю лінію антиоксидантного захисту, а, отже, зменшує небезпеку окислювального стресу.

Крім того, підтримуючи в нормальному стані слизові оболонки носа, горла, каротиноїди і вітамін А підвищують опірність організму людей різного віку до інфекційних простудних захворювань.

У здорових людей каротиноїди підвищують гостроту зору. Структурні елементи молекули каротину входять до складу родопсину (зорового пігменту), який працює як фотосенсибілізатора і автоматичний регулятор чутливості ока до світла.