Біологічно активні добавки CCI і RBC

Мікрогідрін - Microhydrin

 60 капсул 
В організмі кожного з нас відбуваються реакції окислення, які закладені самою природою. Але трапляється так, що окислення стає надмірною, і тоді людина починає хворіти. Адже в природі майже всі процеси руйнування проходять з окисленням. Іржаве залізо, гнилі листя в лісі - результат їх перенасичення киснем, тобто окислення. 

Те ж відбувається і з людиною - кислі процеси в організмі провокують раннє старіння, що виникають з «нізвідки» хвороби, пониклий зовнішній вигляд. Ці процеси - наслідок утворення вільних радикалів, продуктів неповного відновлення кисню. Освіта вільних радикалів і біохімічний процес з ними пов'язане, є однією з основних причин старіння організму людини.

Вважають, що з надлишком вільних радикалів пов'язаний розвиток більше 80 видів порушень здоров'я. Основні причини утворення вільних радикалів - радіація, ультрафіолетове і електромагнітне випромінювання, погана екологія, стрес, тютюновий дим, вживання з їжею консервантів і навіть тваринних жирів.

У нашому організмі міститься певна кількість антиоксидантів або антиокислювачів, але в сучасних умовах життя, особливо у великих містах з високим вмістом вихлопних газів у повітрі, в промислових районах необхідна додаткова антиоксидантний захист, яка повинна надходити в організм з їжею або спеціальними біологічно активними добавками.

Мікрогідрін - потужний антиоксидант, який допомагає зменшити руйнівний вплив вільних радикалів. Мікрогідрін покращує характеристики біологічних рідин, що оточують клітини - рН, поверхневий натяг, питому провідність, а отже, покращує їх засвоюваність і сприяє гідратації клітин і тканин.

Дослідження показали, що мікрогідрін здатний нейтралізувати пероксидні і гідроксильний радикали - одні з найбільш агресивних вільних радикалів.

Мікрогідрін є універсальним стимулятором вироблення енергії в організмі. При прийомі мікрогідріна в клітинах відбувається активний синтез АТФ - джерело енергії в організмі. Ця енергія може бути спрямована на відновлення і загоєння тканин, нормалізацію процесів обміну речовин, боротьбу з патогенними мікроорганізмами і хронічними захворюваннями.

Мікрогідрін складається з безпечних, натуральних інгредієнтів. Тести токсичності, виконані незалежними лабораторіями, не показали жодної помітної токсичності до надзвичайно високої дози - 5 г / кг маси тіла, що еквівалентно більш ніж 1000 капсул для людини, що важить 70 кг. Це доводить, що мікрогідрін є надзвичайно безпечним антиоксидантом.

Зберігати в щільно закритій заводській упаковці.