Біологічно активні добавки CCI і RBC

ФерстФуд Молозиво - FirstFood Colostrum

 90 капсул  

Молозиво є натуральним джерелом всіх необхідних компонентів для створення імунітету, підтримки та відновлення ослабленою імунною системи.

Це перша їжа ссавців, у тому числі і людини, яка забезпечує захист новонародженого в перші дні життя, коли він найбільш вразливий. З молозивом від матері до дитини передаються антитіла - спадкові фактори імунітету. Для цієї добавки використовують молоко корів, яке збирають у перші 36 годин після отелення і обробляють за спеціальною технологією, яка не руйнує компоненти молозива.

Доведено, що молозиво корів є безпечною і біологічно сумісної їжею навіть для тих, хто перебуває на дієті, яка виключає молочні продукти, тому що вміст лактози і молока в ньому мінімально.

Освіта молозива - більш складний процес у порівнянні з утворенням звичайного молока, і його складові елементи не зустрічаються в таких великих концентраціях ні в якій природного їжі. Воно містить імуностимулятори широкого спектру дії (37 природних імунних факторів) і 8 факторів зростання, які працюють в організмі, підтримуючи здоров'я.

Коров'ячий молозиво містить жири, вуглеводи, білки, антитіла (імуноглобуліни Ig A, IgG, IgD, IgE, IgM), інтерферон, фактори росту, лактоферин, лізоцим, амінокислоти (пролін і таурин). Воно багате ферментами, найбільше значення серед яких мають пероксидаза, редуктаза, каталаза, ліпаза, фосфатаза, лактази, протеїназ та пептідаза. Серед білків молозива переважають легкопереваріваемие альбуміни і глобуліни.

Молозиво багате на вітаміни А, D, Е і групи В. вітаміну А в молозиві міститься в 5-6 разів, а вітаміну Е - у 6-7 разів більше, ніж у молоці. Молозиво містить мінерали: кальцій, фосфор, калій, а також натрій, магній, хлор, залізо, мідь, марганець, кобальт та ін

Біологічна дія молозива:
виражене іммунопротекторное;
імуномодулюючу;
що захищає та відновлює слизову шлунково-кишкового тракту;
анаболічну;
регенераційні.

Головне достоїнство молозива - здатність підвищувати імунітет організму. Захисна дія молозива проявляється в місцях скупчення патогенних мікроорганізмів - на слизових оболонках шлунку, кишечника і бронхів. Імунні фактори запобігають колонізацію патогенних мікробів і вироблення ними токсинів.

Молозиво - один із секретів чемпіонів. Фактори росту, що містяться в ньому, призводять до збільшення м'язової маси та зміцнення кісток. Багато спортсменів регулярно вживають молозиво, тому що воно не тільки стимулює ріст м'язів, але й сприяє омолодженню організму і покращує здоров'я.