Біологічно активні добавки CCI і RBC

Цинк - Zinc

100 таблеток  

Цинк необхідний для нормального функціонування всіх систем організму.

Земля стає біднішим цинком, а їжа, що вживається нами, містить багато вуглеводів і мало мікроелементів, що ще більше ускладнює ситуацію. Надлишок кальцію в організмі знижує засвоєння цинку на 50%. Цинк швидко виводиться з організму при стресі (фізичному та емоційному), під дією токсичних металів, пестицидів. З віком засвоєння цього мінералу істотно знижується, тому необхідний його додатковий прийом.

Добавки цинку допомагають попередження хвороби Альцгеймера. У людей, які страждають на цю хворобу, майже неможливо виявити цинк-залежний гормон вилочкової залози - тімулін, а це на увазі, що дефіцит цинку може відігравати певну роль у виникненні патологічного процесу.

Цинк життєво важливий для функціонування тимуса і нормального стану імунної системи. Будучи компонентом ретінолпереносящего білка, цинк разом з вітаміном А і вітаміном С перешкоджає виникненню імунодефіцитів, стимулюючи синтез антитіл і роблячи противірусну дію. Злоякісні пухлини активніше розвиваються на фоні зниженого рівня цинку.

Найважливіший симптом недостатності цинку - загальна нервозність, слабкість. Симптоми майже всіх шкірних захворювань слабшають або зникають при збільшенні вмісту цинку в організмі. Він особливо ефективний при лікуванні висипу угрів, яку деякі дослідники вважають захворюванням, зумовленим дефіцитом цинку і однією з незамінних жирних кислот.

Дія біологічно активних добавок до їжі, що містять цинк, проявляється не відразу, можуть пройти тижні і місяці, перш ніж будуть помітні результати на шкірі.

Цинк відіграє важливу роль у гормональний баланс організму. Чоловічий організм у більшій мірі, ніж жіночий потребує цинку. Розвиток аденоми простати нерозривно пов'язано з недостатнім споживанням цинку протягом всього життя. Нестача цинку може погіршувати освіта сперми і вироблення тестостерону. У групі чоловіків старше 60-ти років, які брали цинк, рівень тестостерону в сироватці крові зростав буквально вдвічі.

Дефіцит цинку може призвести до багатьох ускладнень вагітності, включаючи викидень, токсикоз, затримку росту плода і утруднені пологи. Вміст цинку в організмі, як правило, знижений у жінок, які страждають передменструальним синдромом. Не виключено, що його дефіцит призводить до зниження вироблення прогестерону, що, у свою чергу, може посилювати тягу до солодкого і солоного.

Цинк застосовують для профілактики катаракти та прогресивного руйнування сітківки, що викликає виродження жовтої плями, що є однією з причин сліпоти.