Біологічно активні добавки CCI і RBC

Президент

Леонід Лапп (Leonid August Lapp)  Народився 5 грудня, 1953 року, в Україні, м. Миколаїв, сім'ї лікарів. 

Школа, і кораблебудівний інститут. З 1978 року спеціаліст до Москви працювати. Він дійшов до інженер - будівельник простим Une великого начальника управління підприємством, яке виробляє холодильних установок для кораблів і підводних човнів, космічних. 

Досвід великого лідера, подорожує по всій країні. Тому в даний момент згадує любов своєї колишньої команди. 

У 1991 році все змінилося. З дружиною і маленьким сином Олексієм їде до Ізраїлю. Тут вперше він відчув ніякого тиску радянської системи. Попереду - велика свобода, а це означає, що спільна доля resposabilitatea і його сім'ї. У цих momemte, тут народилася мрія про фантастичною життя успішної людини. Він обіцяє стати мільйонером, і він буде давати родичам і любив свій народ, як в історії життя. Він "намагається", але буде робити! 

Тільки коли ми отримали серйозне рішення, і ми готові надати все можливе, щоб добитися цього, тільки потім відкрити реальні можливості перед нами. А Леонід Лапп першими зустрічають цю величезну можливість, за яку, зрештою, змінила життя мільйонів людей. Він ознайомився з мережевого маркетингу і відразу полюбила всім серцем. Сьогодні, усмішка на обличчі каже: "МЛМ - невиліковною інфекційною хворобою. З його допомогою ви molipsesti серйозним і довгим. 

Тоді було б всі, хто прийшов за часом: постійні засідання, люди та нові знання, читання книг до ранку. І, як не так багато - асиміляція Мови (англійська, єврейська, польська, італійська), вивчення нової мови в pederost презентацій, поїздок і подорожей в різних країнах. І щоб кожен з нас - помилки, тільки те, що відповідний розмір руки. 


Сьогодні, сміючись лапки: "Навіть якщо помилки і зробити - зробити їх великими, це - ви будете проповідувати на все життя" Я думаю, з-за цього не тільки не зневажає право людини на вибір, але при цьому визнає її право бути неправильним , negrabindu намітити поспішних висновків про людей. 

З 1991 по 1996 - досвід успішної людини в чотирьох компаніях, як "Herbelife", "Сан-Рейдер" ... У 1995 році виходить до Канади у пошуках нових можливостей і перспектив. 

Леонід серпня прекрасно знає, що повсякденна робота, навчання щоденно, щоденний самомотивації, особливо в моменти, коли ви розчаровані, втома або розчарування. І відчув перших рук, руйнівні наслідки невиконаних обіцянок і погано спроба використати кращі наміри і надії людей. 


Я думаю, з цієї причини, ненавидить брехню, тому що навіть найкращі наміри. Тому як часто, однак, нових дистриб'юторів, ми хочемо, щоб колір або славної можливості, яких товарів або послуг ( "Це унікальна можливість стати багатими легко і швидко"!), І зниження ваги і завдання, основні Перед дистриб'ютором. 

Багато хто з нас бачили, як ні разу не зайшла занадто Відразу після презентації учасників конференції, наш президент ridicape сцену і відновити образ реальності. "Існує нічого гірше, ніж нереалізованими очікуваннями. З нашим обіцянкою comportama ми повинні рішуче. " 

У ході дискусії я InterBase: "Чотири рази ви отримали його від початку висот успіху розчаровує вас, просто втратити і гроші. Ви ніколи не хотіли залишати мережевого маркетингу? "І у відповідь я почув:" Ніколи. Я, звичайно, знали і знають, що це шлях великих можливостей і розчарування останньої хвилини, коли мене просто обманули мене, я на мить я втратив віру в мережевому маркетингу. Тоді я зрозумів, пора будувати свою власну компанію, яка буде все, ти мрієш про мене. "

1997, початок нашої історії. Вже було все: величезні internatioanale бачення бізнесу, досвід, знання і розуміння її законів розвитку. Було вже знайшов цей феноменальний продукт - "Алко-Mine", який на сьогоднішній день продовжує дивувати вчених з власністю та її можливості впливати на людське тіло навіть у своїх найтонших структурах. Вже перекладено і представлені особисті відеозапису РА "Про корала Санго і деякі розділи з книги Джона Calench" 17 секретів майстри ", як інструменти і робочі medodici майбутніх лідерів. Вона вже прийняла рішення про створення компанії, починаючи з батьківщиною. Всі вони, поза чого-то і я думаю, саме головне, що є вирішальний відбиток на майбутнє і успіх компанії, було знаходження patener всіх довіри, які поділяють мрії і людських якостей. Який би великий досвід по багатьом таким великим, відповідальним, справедливим і всі довіру. 

Істиною є те, що наш президент, і компанія, яку він побудував охороняє Бог. Велика рідкість для знайомства, як партнер, як віце-президент - Казарі Megrabean. "Ми ніколи не була компанія" малим ". 

Перший день листопада спроектований і побудований, величезний міжнародний бізнес і довіру. "- Каже він. Ці слова не відокремлена від реальності. 

Наш президент є демократичною людиною, молодим душею. З усіма стурбованість упаковані графіків і відповідальності на найвищому рівні, кожну вільну хвилину він прагне, щоб дати нам нове - навіть лідери звичайних дистриб'юторів компанії. 

Це так дуже пощастило, що знайомство людини. Велике задоволення поговорити з ним. Imprena честю працювати з ним. І я радий, що доля дала мені можливість зустрітися з такою вчитель і друг. 

Ця зустріч змінила все в моєму житті. Я впевнений, що ваші замовлення і зустріч з "Кораловий Клуб" і його засновника, Леонід серпня Лапп, ви зміните своє життя і дозволяють вам втілити всі ваші мрії в реальність. 

А щоб допомогти нашим словам голови: "Я хочу мати мужність мрії. Тільки ті, хто дійсно мріють зустріч успіху! І це дійсно можливо в нашій компанії "Міжнародний Кораловий Клуб»