Біологічно активні добавки CCI і RBC

Мінаміно - Minamin


Мінаміно - натуральна біологічно активна добавка на основі отриманих з корала мінералів. Завдяки вмісту у складі Мінаміно мінералів, вітамінів С і Е він має антиоксидантні властивості. 


Мінаміно є ідеальним загальнозміцнюючим і тонізуючим засобом для людей, що ведуть активний спосіб життя. Рекомендується при перевтомі, втоми, підвищеної дратівливості, а також:
при розладах травлення та отруєння різного ступеня тяжкості та етіології;
при захворюваннях шкіри різної етіології;
при простудних і інфекційних захворюваннях як профілактичний засіб;
при переломах, розтягненнях та вивихах;
при синуситі, отиті, гаймориті, риніті і т. д.

Подрібнений корал - містить кальцій, магній та інші макро-і мікроелементи в біодоступного формі.

Вітамін D3 - відноситься до жиророзчинних вітамінів. Він регулює всмоктування кальцію і фосфору в кишечнику і їх обмін в організмі. Вітамін D3 синтезується в шкірі з провітаміном під дією ультрафіолетового випромінювання. У харчових продуктах вміст вітаміну невелика. Основними джерелами вітаміну є молочні продукти, яйця, жир морських риб і тварин. Нестача вітаміну D призводить до розвитку рахіту, остеопорозу та інших хвороб, пов'язаних з нестачею кальцію в організмі.

Вітамін С (аскорбінова кислота) - водорозчинний вітамін, синтезується рослинами і більшістю тварин (крім ссавців). Джерелом вітаміну С є свіжі овочі і фрукти. Вітамін С відноситься до природних антиоксидантів і є життєво важливим з'єднанням. Бере участь у багатьох біохімічних реакціях і впливає на різноманітні функції: стимулює внутрішню секрецію, сприяє нормальному розвитку організму, підвищує опірність організму несприятливих умов зовнішнього середовища та інфекцій, сприяє регенерації пошкоджених тканин. Нестача вітаміну С збільшує ризик інфекційних захворювань і призводить до цинзі.

Вітамін Е - жиророзчинний вітамін, синтезується рослинами (але вони багаті на рослинні олії). Тварини і людина одержують вітамін Е з їжею. Токофероли діють як антиоксиданти, гальмуючи окислення ліпідів біологічних мембран. Потреба у вітаміні Е зростає при недостатньому його засвоєнні, при захворюваннях печінки (цироз, гепатит), підшлункової залози, кишечника. Нестача вітаміну Е веде до безпліддя, м'язової дистрофії, енцефалопатії, анемії та порушення зору.

Мінаміно містить необхідні компоненти для забезпечення нормальної роботи організму і підтримки здоров'я.