Біологічно активні добавки CCI і RBC

Жувальний кальцій – Chewable Calcium

 120 таблеток
Таблетки жувального кальцію забезпечують організм необхідною кількістю кальцію (на 40%), вітаміни С (на 14%) і D (на 100%), мають приємний м'ятний смак.
Кальцій є незамінним макроелементом. У комбінації з необхідними для його засвоєння елементами бере участь у формуванні та правильний розвиток кісткової тканини і зубів, а також попереджає розвиток остеопорозу. Як правило, надходження кальцію з їжею не в повній мірі забезпечує потреби організму. Дефіцит кальцію може призвести до розвитку остеопорозу, що характеризується підвищеною крихкістю кісток, схильністю до переломів, зміною постави. Запас кальцію в кістках людського скелета після 30-річного віку починає зменшуватися. Спочатку втрата кальцію кістками практично непомітна. У жіночому організмі руйнування кісток особливо посилюється в перші 3 роки менопаузи. У цей час кожен рік втрачається близько кілограма (!) Кісткової маси.
Розглядаючи проблему остеопорозу, необхідно звернути увагу на наступні факти:
Кожна друга жінка й кожен восьмий чоловік будуть мати остеопороз у своїй подальшій життя;
У кожної другої жінки старше 50 років виявляється остеопенічного синдром;
Тільки 35% пацієнтів з остеопенічного синдромом дотримуються рекомендації лікаря по прийому препаратів кальцію;
Остеопороз відноситься до захворювань, при яких профілактичних та лікувальних заходів чітко визначені, і їх виконання може призвести до зменшення ризику переломів, тобто ускладнень.
В останні роки у цієї хвороби з'явилася тенденція до «омолодження» в усьому світі. Дедалі частіше молодим людям: і жінкам, і чоловікам - ставлять такий страшний діагноз. Виною тому - наш сучасний спосіб життя: гіподинамія, неправильне харчування, стреси, куріння, алкоголь.
Надходження кальцію в організм у необхідних кількостях і його засвоєння, а також збалансоване харчування і достатні фізичні навантаження сприяють створенню кальцієвого депо кісткової тканини, що дозволяє понизити вірогідність розвитку остеопорозу.

Вітамін D сприяє всмоктуванню кальцію в кишечнику, формування і мінералізації кісткової і зубної тканини. Низький рівень вітаміну D може призвести до недостатності кальцію навіть за умови його достатнього надходження в організм.

Вітамін С необхідний для нормального утворення активних форм вітаміну D. При дефіциті вітаміну С навіть високі дози вітаміну D виявляються недостатньо ефективними, що тягне за собою зниження засвоєння кальцію. Вітамін С відіграє важливу роль у процесі остеогенезу, зокрема, в синтезі і дозріванні найважливішого білка кісткової тканини - колагену, що додає кісток пружність. Колаген забезпечує стійкість кісткової тканини до деформації.

Склад: кальцій (карбонат), вітамін С, вітамін D3, допоміжні компоненти.