Біологічно активні добавки CCI і RBC

Після 30 - Over 30

  360 г 
Наукові дослідження показали, що більшість важливих змін, що відбуваються в міру того, як ми стаємо старшими, обумовлені зниженням рівня HGH (людський гормон росту), секретованої гіпофіз. Людський гормон росту відіграє найважливішу роль у розвитку не тільки дітей, але також необхідний і дорослим для забезпечення енергетичного обміну, метаболізму жирів і вуглеводів, підтримки мозкової діяльності, відновлення ДНК і тканин, сили і міцності кісток, пружності шкіри і функцій імунної та нервової систем. Інший гормон, званий GHRH (рилізинг-фактор гормону росту людини), контролює вивільнення HGH. 

Після досягнення статевої зрілості рівень GHRH починає знижуватися, обмежуючи секрецію HGH і обумовлюючи ознаки старіння, такі як збільшення обсягу жирової тканини, крихкість кісток, в'ялість і зморшкуватість шкіри, зниження енергетичного обміну, погіршення пам'яті й концентрації уваги. На щастя, вчені відкрили особливу форму амінокислоти гліцину, яка підвищує активність GHRH. Ця амінокислота у поєднанні з певними травами, вітамінами і мінеральними речовинами стала основою формули продукту під назвою «Після 30», що дозволяє уповільнити процес старіння!

Даний продукт благотворно діє на організм людини, сприяючи:
підтримки гормонального балансу;
нормальному функціонуванню імунної системи;
поліпшення розумових і фізичних здібностей;
стимуляції центрів пам'яті;
стимуляції функцій центральної нервової системи;
посилення енергетичного обміну;
підтримання тонусу судин;
відновленню пружності шкіри, міцності кісткової тканини.

Продукт являє собою приємний на смак порошок, який миттєво розчиняється у воді. Містить вітаміни групи В (вітамін В2 покращує стан зору, В6 - відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, В12 є одним з речовин, необхідних для здоров'я репродуктивних органів чоловіків і жінок); вітамін С - потужний антиоксидант, що грає важливу роль у регуляції окіслітельновосстановітельних процесів, бере участь у синтезі колагену і проколагену, обмін фолієвої кислоти і заліза, а також синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів.