Біологічно активні добавки CCI і RBC

Суглоб комфорт - Joint Сomfort

  120 капсул 

Суглоб комфорт зміцнює і уповільнює процес дегенерації хрящової і сполучної тканин суглобів.

З віком при захворюваннях суглобів або в результаті раніше отриманих травм хрящі стирається, суглобова рідина не виробляється в потрібній кількості - з'являються біль, набряки, скутість рухів у суглобах.

Глюкозамін і N-ацетилглюкозамін - речовини природного походження, їх джерелом у цій формулі є екзоскелет (панцир) креветок і крабів. Глюкозамін і N-ацетилглюкозамін беруть участь в утворенні гіалуронової кислоти - головного компонента суглобів, надають хондропротектівное, протизапальну, болезаспокійливу дію, стимулюють регенерацію хрящової тканини.

Хондроїтин сульфат покращує еластичність хрящової тканини, сприяє її регенерації, збільшує вироблення внутрішньосуглобової рідини, зменшує болючість і збільшує рухливість суглоба. Джерело хондроїтину - хрящова тканина великої рогатої худоби або свиней.

Цетілмірістолеат - ефір жирної кислоти, що діє як мастило для суглобів і попереджає їх тертя і руйнування. Він збільшує рухливість суглобів шляхом зниження в'язкості синовіальної рідини, сприяє зниженню запальної реакції і зменшення болю.

Вітамін С відповідає за синтез і відкладення колагену - клееподобного білка, який з'єднує і скріплює кістки, хрящі та сполучні тканини.

Вітамін Е стабілізує структуру клітинних мембран, запобігає тромбоутворення, підтримує синтез простацикліну (гормону, який утворює на стінках судин тефлоноподобное покриття, полегшуючи кровоток).

Пантотенова кислота відіграє важливу роль у синтезі глюкопротеідов і глюкозаміна в інший. Додавання пантотенової кислоти скорочує ранкову скутість, ступінь дисфункції суглобів і больовий синдром.

Бор захищає суглоби і кістки від пошкоджень і руйнування, сприяє їх регенерації. Він бере участь у синтезі вітаміну D3, накопичує й утримує в кістках кальцій, а значить, знижує ризик розвитку остеопорозу.

Марганець необхідний для синтезу мукополісахаридів, яких бракує при ревматоїдному артриті, він відіграє важливу роль в активації багатьох ферментів, каталізує синтез жирних кислот, необхідний для нормального розвитку скелета.

Магній і молібден впливають на абсорбцію кальцію. При їх дефіциті кістки стають крихкими.

МСМ є компонентом здорової хрящової тканини суглоба, покращує транспорт речовин через клітинні мембрани, що сприяє зменшенню набряку і гіперемії суглобів.

Зберігати в щільно закритій заводській упаковці.