Біологічно активні добавки CCI і RBC

Кофермент Q-10 - Coenzyme Q-10

 60 капсул.
Кофермент Q-10 - вітаміноподібна сполука, яка є каталізатором в освіті молекули АТФ (аденозинтрифосфату) - єдине джерело енергії для всіх живих істот, починаючи від вірусів і закінчуючи людиною. Кофермент Q-10 причетний до вироблення 95% усієї клітинної енергії.

Кофермент Q-10 (Убихинон) виробляється в організмі людини, починаючи з народження. Проте після 30-річного віку вироблення організмом коферменту має тенденцію до зниження. Крім того, причиною дефіциту може бути порушення його синтезу в організмі як вроджений і набутий дефект. На сьогоднішній день наука не може пояснити причини зниження його концентрації в організмі. Убихинон синтезується в печінці. Крім того, він поступає з харчовими продуктами (в основному тваринного походження). З їжею можна отримати до 10 мг коферменту на день, а добова потреба в ньому як мінімум 30 мг. Тому необхідне додаткове джерело, який збільшить життєву активність у зрілому віці і сповільнить процес старіння.

Кофермент Q-10 має високу антиоксидантну активність, він нейтралізує вільні радикали, сприяючи збереженню цілісності клітинних структур і самої клітини. Його дія має важливе вплив і на обмін речовин в організмі. Порушення цих функцій є причиною багатьох захворювань, у тому числі цукрового діабету, порушення роботи ендокринних залоз, а також накопичення холестерину і освіти надлишкових жирових відкладень. У зв'язку з цим застосування коферменту передбачено багатьма програмами зі зниження ваги, тому що він стимулює вироблення енергії, що, у свою чергу, сприяє активації роботи клітин і, отже, активізує процес обміну речовин. При цьому зайві жирові відкладення використовуються організмом як джерело поживних речовин для синтезу АТФ.

Дія Убихинон не є миттєвим. Результати його застосування починають проявлятися на 2-4 тижні після початку прийому, саме тоді, коли досягається необхідний рівень його концентрації в організмі.

Кофермент Q-10 при додатковому прийомі добре засвоюється організмом і швидко включається в метаболізм.

Кофермент Q-10 сприятливо діє на організм в комплексному лікуванні і в реабілітаційному періоді при:
- ІХС, аритмії, кардіоміопатії та ін захворюваннях серця;
- Атеросклерозі;
- Гіпертонії;
- М'язової дистрофії;
- Цукровому діабеті;
- Анемії та синдромі хронічної втоми;
- Пародонтозі;
- Надмірній вазі.

Склад: кофермент Q-10, допоміжні речовини.