Біологічно активні добавки CCI і RBC

Дитячі вітаміни – Yummies

 240 таблеток.
Вітамінно-мінеральний комплекс у вигляді жувальних таблеток з ароматом вишні і тропічних фруктів забезпечить вашої дитини всіма потрібними вітамінами і мінералами в дозах, які відповідають віком та потребам організму, що росте.
Сучасні педіатри впевнені, що дефіцит вітамінів є однією з важливих причин погіршення стану здоров'я дітей.
На жаль, за деяким виключенням, вітаміни не можуть синтезуватися в організмі і повинні надходити ззовні, з їжею або спеціальними вітамінно-мінеральними комплексами.
Недостатнє надходження вітамінів з їжею або порушення їх засвоєння на рівні шлунково-кишкового тракту призводить до виникнення вітамінної недостатності різного ступеня.
Значно поширені гіповітаміноз, які можуть виникати у дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, при глибоких і тривалих порушення раціонального харчування, тривалих інфекційних захворюваннях, а також у недоношених дітей.

Найбільш поширеною формою вітамінної недостатності в даний час є субнормальний (знижена) забезпеченість вітамінами, яка має місце серед практично здорових дітей різного віку. Її основними причинами є нераціональне вигодовування дітей першого року життя, порушення в харчуванні вагітних і годуючих матерів, широке використання у харчуванні дітей рафінованих продуктів, позбавлених вітамінів в процесі їх виробництва, зберігання і кулінарної обробки, гіподинамія, а також сезонна недостатність вітамінів.

Існує думка, що вітаміни треба пити тільки взимку або після хвороби, а влітку достатньо овочів і фруктів, щоб не тільки задовольнити щоденну потребу організму у вітамінах і мінералах, а й «накопичити» їх на зиму.
Проте вирішити цю проблему за рахунок одних лише дарів саду та городу неможливо навіть влітку - для цього довелося б щодня споживати їх у величезних кількостях. Наприклад, денна норма вітаміну С міститься в 2-2,5 кг яблук, вітаміну А - в 1,5 кг моркви, вітаміну Е - в 1,5 кг арахісу, калію і магнію - у 2 кг дині або бананів! При цьому мається на увазі, що мова йде про свіжозібраних плодах, адже кількість містяться в продуктах вітамінів і мінералів залежить від безлічі факторів, зокрема від умов та тривалості зберігання, способу приготування. Так, при зберіганні яблук протягом лише трьох днів при температурі 20 ° С втрачається до 50% вітаміну С. Що ж тоді говорити про вміст вітамінів у яблуках, які лежать на магазинних полицях?
Дитячі смачні вітаміни - це простий спосіб забезпечити вашу дитину всім, що йому потрібно для росту і розвитку.

Склад: вітаміни: А, С, D3, Е, В1, В2, РР, В6, В12 пантотенова кислота, кальцій (фосфат), залізо (фумарат), фосфор (фосфат кальцію і калію), йод (бурий водорость), магній ( оксид), мідь (карбонат), марганець (глюконат), калій (фосфат), холін, інозитол.