Біологічно активні добавки CCI і RBC

Алка-Майн – Alka-Mine

  30 фільтр-пакетів по 1 Г.И 12 фільтр-пакетів по 1 г.

За даними ВОЗ, середня тривалість життя в Японії - 82 роки, а на островах Окінава - на 10-15 років вище, ніж по всій Японії. Дослідження підтвердили, що високі показники довголіття населення островів залежать від якості питної води. Показник кальцію у питній воді міста Нага (префектура Окінава) найвищий не тільки в Японії, але й у світі. Так як острови знаходяться на коралових атолах, питна вода фільтрується коралами і насичується іонами кальцію. З 2500 видів коралів білі корали виду Санго є єдиними корисними для людини. Аналіз показав, що вони складаються з кальцію, магнію, калію, натрію і великої кількості життєво важливих мікроелементів. В даний час йде промислова розробка коралів Санго навколо Okinawa.

Кінцевий продукт має назву Алка-Майн.

Високий вміст кальцію в біодоступність, легко засвоєній формі особливо корисно для організму. Кальцій виконує в організмі людини багато важливих функцій: лужним організм, забезпечує нормальну згортання крові, впливає на регуляцію росту і діяльності клітин, забезпечує проходження електричних імпульсів по нервових волокнах, бере участь в обміні речовин, має протизапальну і протиалергічну дію, є будівельним матеріалом.

Дефіцит кальцію веде до виникнення близько 150 хвороб.

Вода з порошком подрібненого корала змінює кислотно - лужну рівновагу в бік збільшення лужності, рН води збільшується до 8,5-9. Це дивно корисну властивість корала має велике значення для організму людини. Практично всі рідини людського організму є або нейтральними, або слабо лужними, за винятком шлункового соку: рН шлункового соку - 1,0; здорової крові - 7,43; здорової лімфи - 7,5; слини - 7,4.
Зсув рівноваги в бік підвищення кислотності є однією з причин багатьох захворювань. Коли система організму лужним і відновлюється нормальний кислотно - лужний баланс, людина починає одужувати. Організм постійно шукає резерв лугу для нейтралізації зайвих кислот. Резерв це тільки одна - кістки. Кальцій, поміщений в будь-яку рідину, нейтралізує надлишкову кислотність. Але сам по собі кальцій з продуктів харчування дуже важко засвоюється, і на певному етапі організм починає брати його з кісток, викликаючи остеопороз (розм'якшення кісток).

Алка-Майн відновлює рідкокристалічну структуру води. Будучи унікальним рідким кристалом, вода ідеально забезпечує заповнення міжклітинних і внутрішньоклітинних просторів. При замерзанні коралова вода утворює ідеальну структуру сніжинки, що свідчить про впорядкованості диполів молекул води. А так як вся вода в живих організмах структурована, це властивість подрібненого корала особливо цінно для збереження здоров'я.

Склад: подрібнений корал, L-Аскор-біновая кислота, срібло.