Біологічно активні добавки CCI і RBC

Фіто-енергія - Green Phyto-Power

 200 г  

Коктейль містить натуральні високопоживного компоненти, багаті вітамінами і мінералами. Це прекрасне повноцінне харчування забезпечує організм якісними білками, що сприяє зміцненню здоров'я та підтримання активної життєдіяльності.

До складу входять морські водорості, які є джерелом органічного йоду, в них оптимально поєднуються вітаміни (В12, D3, Е), мікро-і макроелементи (K, Ca, Mg та ін), амінокислоти, жирні кислоти (омега-3), які активно впливають на обмін жирів, дозволяючи знизити рівень холестерину і тригліцеридів, що є головною причиною виникнення атеросклерозу. Бура водорость (морська капуста) також має м'який проносних дією, здатна абсорбувати і виводити з організму радіоактивні елементи.

Хлорела - джерело білка, що особливо важливо для вегетаріанців. Містить багато білка, вітаміни групи В, вітаміни С і D, мікроелементи, у тому числі рідко зустрічаються в інших продуктах, хлорофіл, поліненасичені жирні кислоти. У її складі більше вітаміну В12, ніж в печінці, а також значна кількість бета-каротину. Білок хлорели містить всі незамінні амінокислоти (за якістю рівнозначний білку пивних дріжджів, соєвої і арахісової борошна, сухого молока).

Спіруліна пригнічує апетит, є енергетичним стимулятором, збагачує організм йодом і іншими корисними речовинами.

Петрушка багата ефірними маслами, флавоноїди, бета-каротин, вітамін С, мінеральними речовинами. Використовується як сечогінний і вторгнень засіб, має іммуноукрепляющімі властивостями.

Райграс - багаторічна Кущова злакове рослина. Багатий мінеральними солями.

Листя капусти - попереджають ожиріння та розвиток атеросклерозу, покращують роботу шлунка і кишечника.

Пагони льону - багате джерело ненасичених жирних кислот і бета-гліканов.

Артишок містить силімарин, кофеілхінние кислоти, білок, вітаміни, мінерали. Він сприяє посиленню перистальтики кишечника, виводить з організму токсини, солі важких металів, радіонукліди, регенерує печінку, знижує рівень холестерину в крові.

Основні ефекти продукту:
регулює перистальтику кишечнику;
виводить з організму токсини, важкі метали, радіонукліди;
захищає і регенерує клітини печінки;
знижує рівень холестерину в крові;
надає сечогінну дію;
є джерелом білка, йоду, вітамінів групи В.