Біологічно активні добавки CCI і RBC

Корінь солодки - Licorice Root

 100 таблеток. 
Солодка (лакріца) - багаторічна трав'яниста рослина з сімейства бобових з товстим многоглавий, дерев'янистих довгим кореневищем, на зламі світло-жовтого кольору.

Починаючи з середніх віків, корінь солодки згадується у всіх медичних книгах. Ще Авіценна рекомендував коріння солодки при захворюваннях нирок і сечового міхура, гастритах, пропасниці, хворобах легень та ін
У китайській медицині вважається, що корінь солодки за своїм значенням не поступається женьшеню і вживається як протигарячковий, болезаспокійливого, що огортає, відхаркувальний, легкого проносний засіб, а також при екземі.
За останній час інтерес до солодке значно виріс у зв'язку з вивченням тритерпенових сполук, близьких за будовою до гормонів надниркових залоз. Серед цих сполук найбільший інтерес представляють гліціррізіновая і гліціретіновая кислоти, що містяться в коренях рослини.
Гліціррізіновая (має солодкий смак) і гліціретовие кислоти, що містяться в корені солодки, володіють дією, що нагадує дезоксикортикостерону.
Флавоноїди, виділені також з коренів солодки, надають різнобічну дію на організм: мають спазмолітичну дію, зменшують ламкість капілярів і мають протизапальну дію.
Наявність великої кількості слизових речовин і камеди дає можливість використовувати солодку як проносний і відхаркувальний засіб.
В експерименті на тваринах доведено, що коріння і кореневища рослини сприяють загоєнню виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, мають спазмолітичну, холіноблокуючі і антигістамінний властивостями, регулюють водно-сольовий обмін.
Корінь солодки застосовується при захворюваннях дихальних шляхів як відхаркувальний, мягчітельное і сечогінний засіб, надає хороший ефект при ревматичних суглобових болях.

Надає доброчинну дію при:
- Захворюваннях дихальних шляхів (бронхіті, кашлюку, пневмонії та ін);
- Захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастриті, коліті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки);
- Хвороби Аддісона (бронзова хвороба);
- Шкірних хворобах (екземі, псоріазі, алергічних дерматитах та ін);
- Гіпофункції кори надниркових залоз, гострому та хронічному пієлонефриті;
- Хронічних хворобах печінки і жовчовивідних шляхів;
- Алергічні реакції.

При всіх перевагах і високої біологічної активності, у деяких людей солодка може викликати підвищення артеріального тиску і виводити калій з організму, тому рекомендується приймати її короткими курсами, протягом 1-2 тижні.

Склад: порошок кореня солодки, допоміжні речовини.