Біологічно активні добавки CCI і RBC

Травна формула з нанокластерамі - Digestion Formula with NanoClusters

 90 капсул 
 
Травна формула з нанокластерамі - збалансований комплекс ферментів і пробіотичних культур, який сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і усунення симптомів дисбактеріозу. 

Для чого ми їмо? З фізіологічної точки зору, перш за все для того, щоб забезпечити організм необхідними білками, жирами, вуглеводами, а значить, будівельним матеріалом і енергією, без яких життя неможливе. Щоб стати тими самими «цеглинками здоров'я», їжа повинна перетравитися і засвоїтися. А ось цей процес протікає за участю ферментів. Можна споживати здорову і якісну їжу, але якщо є порушення в шлунково-кишковому тракті, недостатня ферментна активність або порушена мікрофлора кишечника, організм не отримає потрібної кількості енергії і речовин, що забезпечують нормальне і збалансоване функціонування всіх систем та органів.

Симптомами, що потребують допомоги та корекції ззовні є: важкість у шлунку після прийому їжі, відчуття розпирання, метеоризм, проблеми з кишечником. Застосування даного комплексного продукту сприяє нормалізації процесу травлення в шлунково-кишковому тракті.

Процес перетравлення їжі починається в ротовій порожнині, де присутній фермент амілаза. Під дією амілази починається перетворення крохмалю в глюкозу, тобто процес розщеплення вуглеводів. Потім в шлунку і дванадцятипалої кишці, де працюють ферменти шлункового соку і підшлункової залози, відбувається перетравлювання білків і жирів. Травні соки, що виділяються залозами слизової оболонки тонкого кишечника, містять численні ферменти, що забезпечують кінцеві етапи перетравлення білків, жирів і вуглеводів. У тонкому кишечнику відбувається перетравлювання 80% вуглеводів і майже 100% білків і жирів.

А для кращого перетравлення та засвоєння в кишечнику у формулі присутні пробіотичні бактерії. Мечников говорив про користь для здоров'я молочнокислих бактерій (лактобактерій і стрептококів) ще на початку минулого століття. Він писав, що споживання живих бактерій, таких як Lactobacillus acidophilus, Lactobaccilus bulgaricus і Streptococcus thermophilus корисно для здоров'я шлунково-кишкового тракту, а також для здоров'я в цілому і довголіття.

Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі до 10 ° С.