Біологічно активні добавки CCI і RBC

Алоэманнан – Aloemannan

 60 капсул
Старовинні китайські медики називали алое віра «ліками гармонії».
На сьогоднішній день в гелі алое віра виділено 75 поживних речовин.
Найважливіші з них:
- Сапоніни - мають антисептичні властивості;
- Антрахінони - болезаспокійливі речовини, крім того, мають сильну антибактеріальної, противогрибковой і антивірусною активністю;
- Мінерали - кальцій, магній, натрій, цинк, залізо, марганець, калій, мідь, хром, калій;
- Вітаміни - вітамін В1, С, Е, бета-каротин (провітамін А), вітамін В2, В3, нікотинамід, холін, вітамін В12, фолієва кислота. Вітаміни А, С, Е - антиоксиданти. Вітаміни групи В, включаючи холін, необхідні для виробництва енергії і метаболізму амінокислот. Вітамін В12 - для формування еритроцитів - червоних кров'яних тілець, дефіцит яких призводить до анемії. Алое - рідкісний рослинний джерело цього вітаміну;
- Алое віра забезпечує організм 20 з 22 амінокислот і 7 з 8 незамінних амінокислот, необхідних для підтримання здоров'я;
- Ферменти - беруть участь у розщепленні їжі;
- Сахароза;
- Алое віра містить як моносахариди, такі як глюкоза і фруктоза, так і полісахариди.
Алое має загальзміцнювальну і стимулюючу дію, сприяючи загальному оздоровленню організму і посилюючи імунітет до інфекцій і хвороб.
Алое віра також нормалізує процес травлення і засвоєння їжі, підсилює секрецію травних залоз, надає заспокійливу і загоює дію на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту, має жовчогінну дію, покращує апетит, має м'який і проносний ефект (через 8-10 годин після прийому). Стимулюючи процеси детоксикації, сприяє виведенню радіонуклідів і солей важких металів з організму.
Крім того, алое ефективно відновлює тканини після опіків, має протизапальну і ранозагоювальна дію. Крім гелю алое, алоеманнан містить також лляне насіння, лецитин і такий важливий мікроелемент, як кальцій.
Лляне насіння містить до 40% жирної олії, до 30% білкових речовин, 6-8% слизу, має обволікаючу, протизапальними властивостями, надає легке проносне дію.
Лецитин прискорює окислювальні процеси, бере активну участь у ліпідному обміні, зокрема, запобігає жирове переродження печінки, забезпечує нормальне функціонування нервової тканини, підвищує розумову працездатність, сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Лецитин є одним з кращих активаторів пам'яті та аналітичних функцій мозку.
Кальцій у вигляді легкозасвоюваних солей незамінний для нормального функціонування численних регуляторних механізмів організму.

Склад: гель алое віра, лецитин, насіння льону, кальцію карбонат, кальцію казеїнат, допоміжні компоненти.