Біологічно активні добавки CCI і RBC

Каскара Саграда RBC - Cascara Sagrada RBC

 100 таблеток.

Крушина Пурша в минулому була добре відома мешканцям Центральної та Північної Америки. Індійські племена вважали її найціннішим універсальним ліками. Відвар з кори вживали як протизапальний і протигарячковий засіб при малярії і як очищає засіб при захворюваннях органів травного тракту і печінки.

Іспанські завойовники в ХVI столітті привезли кору в Європу, саме вони назвали її Сascara sagrada, що в перекладі з іспанської означає «свята кора», настільки їх вразили її цілющі властивості.
Латинська назва цей вид крушини отримав на честь німецького ботаніка Фрідріха Пурша. Вона цінується набагато вище, ніж більш поширена кора крушини ламкої (ольховідной), оскільки менше дратує кишечник.

Крушина Пурша застосовують як проносне при гострих і хронічних атонічних запорах. Специфічне проносне дію крушини обумовлено що входять до її складу антраглікозідамі. Вона м'яко очищує кишечник навіть при колітах і ентероколітах, одночасно сприяючи загоєнню слизової оболонки кишкового тракту.
Дія настає через 8-10 годин після прийому, тому її слід приймати на ніч. Тривалий латентний період зумовлений тим, що антраглікозіди безпосередньо після прийому не активні, оскільки у верхніх відділах кишечнику глікозиди крушини не розпадаються.
Надалі глікозиди повільно гідролізуються у лужному середовищі головним чином бактеріальною флорою товстого кишечнику і частково ферментами слизової на складові, які дратують рецепторний апарат товстого кишечнику, що призводить до підвищення його тонусу і перестальтікі.
Під впливом крушини також сповільнюється всмоктування рідини з кишечнику, в результаті чого обсяг кишкового вмісту збільшується і розріджується, що служить додатковим проносним фактором.
Крушина Пурша ефективна, безпечна, до цього засобу, як вважають, не спостерігається звикання.
Однак проносні не рекомендується застосовувати до або після прийому лікарських препаратів, оскільки це може зменшити всмоктування та ефективність лікарського засобу або біологічно активних добавок.
Послаблюючі кошти не рекомендується призначати тривало для запобігання порушення водносолевого обміну. З обережністю застосовувати при вираженому порушенні функції печінки, нирок і порушення серцевого ритму, при запорах у вагітних та у малорухомих хворих, при тріщинах прямої кишки, геморої.

Застосування Каскара Саграда RBC:
- Забезпечує регулярність стільця;
- Виводить токсини з організму;
- Нормалізує функціонування травної системи.

Склад: кора крушини американської (Пурша), допоміжні компоненти.