Біологічно активні добавки CCI і RBC

Готу кола – Gotu Kola

 60 таблеток
Готу кола - багаторічна повзуча рослина, які ростуть у воді або біля води, зустрічається в тропічних регіонах Південної і Центральної Африки, на Мадагаскарі і в країнах Азії. 
Рослина готу кола впродовж сторіч використовується в народній медицині, його називають «їжею для мозку» або «травою пам'яті».
Доведено, що готу кола робить дивне дію на функції кори головного мозку, яка відповідає за свідомість, сприйняття, пам'ять, розумові здібності, інтелект і мозкову діяльність. Результати досліджень дії готу коли підтверджують поліпшення загальних здібностей, концентрації уваги, підвищення ступеня зосередженості, поліпшення пам'яті. Дослідження показали, що готу кола благотворно діє на деякі компоненти крові. Відзначається значне підвищення рівня гемоглобіну і стабілізація рівня цукру в крові. Вважається, що саме здатність готу коли змінювати рівень цукру в крові обумовлює ефект поліпшення пам'яті. Застосування готу коли зменшує прояв симптомів депресії, діє заспокійливо при тривожних станах, застосовується при порушеннях сну.
Готу кола знижує артеріальний тиск, частоту скорочень серцевого м'яза і покращує периферичний кровообіг. Цей ефект пояснюється дією містяться в рослині флавоноїдів, які розслаблюють тканини гладкої мускулатури кровоносної системи.
Готу кола зміцнює вени, відновлюючи сполучні тканини міжклітинної простору, і знижує проникність судин.
Сучасні вчені виявили що готу кола містить ряд глікозидів, що володіють протизапальними і ранозагоювальними властивостями.
Загоює готу коли пов'язано з наявністю в складі рослини сапонінів, які стимулюють мітоз, і тим самим, прискорюють процес нарощування тканин в місцях скупчення інфекції, таких як рани і виразки, стимулюють синтез ліпідів та протеїнів, необхідних для здоров'я шкіри.
Макроелементи: кальцій і фосфор - доповнюють дію готу коли. Кальцій нормалізує збудливість нервової тканини і скоротність м'язів, активує ряд ферментів і гормонів, фосфор виконує структурні функції, бере участь у процесах росту і ділення клітин.

Готу кола показана при:
- Атеросклерозі;
- Синдромі хронічної втоми;
- Погіршення пам'яті;
- Депресіях та психоневрози;
- Вегетосудинної дістаніі;
- Варикозному розширенні вен;
- Головних болях, запамороченнях.

Склад: екстракт листя готу коли, кальцію карбонат і фосфат, нанокластери (калію цитрат та карбонат, кремнію діоксид, очищена іонізованою вода, сульфат магнію, соняшникова олія), допоміжні речовини.