Біологічно активні добавки CCI і RBC

Очанка - Eyebright

 100 таблеток 
Очанка лікарська Euphrasia officinalis - це один із старовинних лікарських трав, шанована в народній медицині різних країн. У народі її називають «очна трава» або «очна ямка». У перекладі з англійської назва, рослини означає «ясні очі», з французької - «щоб викинути Ваші окуляри», з грецької - «радість зберіг зір». Російська назва, що походить від слова «очі», говорить саме за себе про спрямованість дії цієї трави. 

Вперше вона згадується як лікарська рослина в 1305 р. очанка була настільки відомою і ефективною, що її оспівували у віршах і поемах. У медицині Тибету очанка давно вважається гарним засобом проти кон'юнктивітів. В Ісландії виділений сік очанка застосовується як знеболюючий засіб при різних хворобах очей.

До складу очанка лікарської входить комплекс активних речовин - глікозиди, флавоноїди, ірідоіди, антоциани, кумаріни, вітамін С, каротин, гіркоти, сапоніни, ефірні та жирні олії, мікроелементи: мідь, марганець, цинк, бор, срібло, магній, молібден, залізо , хром, нікель, які на біохімічному рівні впливають на причину запальних і дегенеративних змін сітківки ока та склоподібного тіла.

Біологічна дія очанка: протизапальну, протиалергічну, в'яжучу (особливо відносно слизової оболонки повік і кон `юнктива), що знижує внутрішньоочний тиск, покращує функції зору та ін

Трава очанка широко застосовується в офтальмології при печінні в очах та сльозогінного, для підвищення гостроти зору, профілактики хвороб очей різної етіології, при дегенератівнодістрофіческіх процесах в оболонці ока. Навіть при травмах очі, коли побоюються, що може бути пошкоджена рогівка, очанка зменшує біль і запалення.

Очанка лікарська буде корисна при:
кон'юнктивітах;
блефаритах;
запаленні слізного мішечка;
помутнінні і плямах на рогівці;
катаракті;
глаукомі;
ністагм.

Вона благотворно діє при втомі очей, викликаної штучним освітленням, великим навантаженням, підвищена чутливість до сонячного світла, відблиском екранів комп'ютерних моніторів, телевізійних та кіноекранів.

Крім того, очанка має гіпотензивну, седативну, спазмолітичну, імуномодулюючу ефектами, покращує мозковий кровопостачання. Очанка - випробуваний засіб від кашлю, що супроводжується рясною мокротою, катаральними явищами і болями в області лобових пазух, її дія автоматично зменшує стан «закладеності» носових пазух і заспокоює запалення слизових оболонок. Застосовується також при гастритах з підвищеною кислотністю і ентероколітах.