Біологічно активні добавки CCI і RBC

Лакс-макс - Lax-Max

120 капсул

Травлення (основна функція шлунково-кишкового тракту) являє собою складний процес, у якому взаємодіють багато факторів, починаючи від злагодженої роботи різних груп м'язів гладкої мускулатури і закінчуючи складом і кількістю корисних мікроорганізмів, які допомагають травленню.


Лакс-макс - це комплексний продукт, який сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту при різних порушеннях травлення. Спеціально підібрані лікарські рослини володіють загоюючими, протизапальними і проносними властивостями. Це прекрасний засіб для боротьби із замками, колітами, дисбактеріозом та іншими кишковими проблемами.

Пробіотичні культури, що містяться в кожній капсулі, аналогічні природної мікрофлори кишечника і ефективно відновлюють її. Прибуток пригнічують зростання патогенних мікроорганізмів, сприяють розщепленню і засвоєнню полісахаридів, стимулюють роботу лімфоїдного апарату, синтезують вітаміни В1, В2, В6, В12, К.

Харчові волокна, що входять до складу ЛАКС-макса, виконують важливу функцію: розпушують їжу і збільшують доступ травних ферментів до неї. Крім того, клітковина створює «ефект ситості», пригнічуючи апетит. Харчові волокна стимулюють перистальтику кишечнику.

Псілліум (подорожник блошиний) - посилює перистальтику кишечнику, створює відчуття насичення.

Люцерна - містить велику кількість білка і полісахаридів. Ця рослина багате на кальцій, магній, калій, фосфор, залізо, селеном, кремнієм, натрієм, сірою. До складу люцерни входять рослинні волокна, тому вона діє в товстій кишці подібно висівками і пектину.

Сенна - надає м'яке проносне дію.

Турецька ревінь - завдяки проносне і в'яжучу дію очищає організм від токсичних речовин. Ревінь стимулює роботу кишечника і зменшує здуття живота, стимулює жовчовиділення, нормалізує травлення.

Лакс-макс сприяє:
перетравлювання їжі і поліпшенню засвоюваності поживних речовин;
відновлення природної мікрофлори кишечнику;
додатковому надходженню вітамінів і амінокислот;
очищення кишечника та детоксикації організму.


Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі до 10 ° С.