Біологічно активні добавки CCI і RBC

Залізо – Iron

 100 таблеток
Одна з головних функцій заліза в організмі - участь в процесах кровотворення, утворення гемоглобіну еритроцитів, який необхідний для переносу кисню з легенів до всіх «куточки» організму, до всіх клітин і тканин.

Залізо входить до складу найважливішою групи ферментів (цитохромів), які забезпечують процеси тканинного дихання, метаболізму та знешкодження чужорідних токсичних речовин. Крім того, такі важливі ти антиоксидантної системи організму, як каталази і пероксидази, також включають до свого складу атоми заліза.
У той же час залізо необхідно для підтримки імунітету організму. Так, дефіцит заліза призводить до порушення функцій клітинного імунітету, здійснюваного Т-лімфоцитами. У спеціальних експериментах було показано, що при дефіциті заліза зростає захворюваність і смертність в результаті бактеріальних інфекцій.
Недолік заліза викликає анемію, яка часто розвивається внаслідок комбінованої дії двох факторів, одним з яких є недостатнє споживання та / або засвоєння заліза, а іншим - хронічні та гострі крововтрати та виснаження депо заліза в організмі. Підвищений споживання кальцію (більше 2 г на день) може спровокувати дефіцит заліза. Зловживання кавою і чаєм веде також до зниження всмоктування заліза в кишечнику.
Всмоктування заліза відбувається у верхніх відділах тонкого кишечника, але в умовах дефіциту залізо може всмоктуватися вже в шлунку або навіть з тонкого кишечника. Органічні кислоти (лимонна, яблучна, аскорбінова і бурштинова) мають властивість утворювати з залізом комплекси і покращувати процеси всмоктування. Тому вживання фруктових соків з добавками залізовмісних цілком виправдане.
При дефіциті заліза спостерігається блідість шкірних покривів, пошкоджуються слизові оболонки порожнини рота і шлунка, стоншуються і деформуються нігті.
Недолік заліза приводить до зниження працездатності, життєвої енергії, ослаблення функцій імунної системи, появи нервових розладів.
У даному продукті залізо міститься в органічній формі, що значно підвищує його біодоступність і засвоюваність і не викликає побічних реакцій, властивих неорганічних солей заліза: розлади травлення, подразнення слизової оболонки шлунка та кишечнику; накопичення його в клітинах печінки, що ще більше погіршує процес всмоктування і засвоєння заліза в органах і тканинах організму.

Залізовмісні біологічно активні добавки надають сприятливу дію при:
- залізодефіцитної анемії; 
- крововтратах; 
- виразковому кератиті; 
- шкірних захворюваннях та хворобах волосяного покриву. 

Склад: залізо (амінохелат), кальцію діфосфат, допоміжні речовини.