Біологічно активні добавки CCI і RBC

Артишок з нанокластерамі – Artichoke NanoClusters

 90 капсул
Рослина, привезене в Ізраїль більше 100 років тому за вказівкою барона Ротшильда, стало одним з найбільш часто використовуваних в натуральній медицині, завдяки високій ефективності і широкому спектру дії.
У Росії артишок використовують з XVIII століття як засіб, здатний «вилікувати жовтяницю, набряки, біль у суглобах, очищати засмічені печінка і нирки».
Артишок - природна комора корисних речовин, він містить кофеілхінние кислоти (похідні кавової кислоти), флавоноїди і гіркі речовини, що містяться в усіх частинах рослини.
Найбільшу цінність представляє силімарин - на сьогоднішній день один з кращих гепатопротекторів. Крім цього, артишок містяться білки, вуглеводи, аскорбінова кислота, вітаміни А, С, В15 В2, каротин, мінеральні речовини, особливо солі калію. Високий вміст інсуліну в м'якоті артишоку зумовлює включення його в дієту хворих на цукровий діабет. Силімарин та інші флавоноїди артишоку надають ефект при захворюваннях печінки і сприяють захисту організму від руйнівних ниркових токсинів, мають очисними властивостями. Під час сильної інтоксикації організму необхідно приймати артишок, так як силімарин артишоку повністю руйнує токсини. Артишок рекомендується кожному, хто має проблеми зі шкірою, хто курить, споживає алкоголь або живе в умовах забрудненого навколишнього середовища.

Функціональні дії артишоку:
- Активізує діяльність кишечнику, корисний при запорах, сприяє посиленню перистальтики кишечнику;
- Виводить з організму токсини, солі важких металів, радіонукліди;
- Сприяє регенерації печінки, стимулює виведення продуктів життєдіяльності з організму, допомагає при розладах диспепсичних і знижує рівень холінестерази, що означає зменшення жирового і ліпідного виходу печінки; знижує рівень холестерину в крові;
- Жовчогінну;
- Надає сечогінну дію, прискорює виведення надлишкової рідини і сечовини з організму, креатиніну та інших азотовмісних сполук;
- Підтримує відмінний стан шкіри, забезпечуючи організм важливими живильними речовинами.

Прийом ехінацеї при захворюваннях печінки, вплив різних хімічних токсинів, що містяться в повітрі і продуктах харчування, стимулюють імунну систему, сприяє детоксикації.
Спіруліна дуже багата легкозасвоюваними білками, містить амінокислоти, мінерали, мікроелементи та вітаміни. Нормалізує обмін речовин, підвищує імунітет і опірність захворюванням.
Нанокластери покращують всмоктування і транспорт біологічно активних речовин.

Склад: екстракт листя артишока, ехінацеї корінь, спіруліна, нанокластери, допоміжні речовини.