Біологічно активні добавки CCI і RBC

Вітаміни групи В - B complex

 120 таблеток
Вітаміни групи В - це водорозчинні вітаміни, їх наявність в організмі є важливою умовою його оптимального функціонування. Усі вітаміни групи В, крім інозитол, беруть участь у синтезі білка в організмі. Для досягнення найкращого результату, вітаміни групи В слід приймати разом, а не окремо.
На жаль, дефіцит цих вітамінів повсеместен і по вітамінів В1, В2, В6, В9 виявляється у 40-60% населення, що може здатися дивним, тому що основним харчовим джерелом вітамінів групи В (за винятком вітаміну В12) є зернові культури. Причина дефіциту полягає в тому, що на шляху від поля до готових продуктів втрачається до 90% вітамінів.

Вітамін B1 (тіамін) - необхідний елемент для здоров'я нервової системи, збереження енергії та фізичної сили. Нестача цього вітаміну може призвести до порушень в серцево-судинної, нервової та м'язової системи і загальної слабкості.
Вітамін В2 (рибофлавін) - відповідає за здоров'я шкіри. Недолік рибофлавіну може призвести до підвищеної чутливості до сонячних променів, сухості шкіри, дерматити.
Вітамін В3 (ніацин) - необхідний для мозку, оскільки запобігає такі патологічні стани, як втрата пам'яті і розумова відсталість.
Вітамін В5 (пантотенова кислота) - бере участь у процесі метаболізму протеїнів, жирів і вуглеводів.
Вітамін В6 (піридоксин) - бере участь у синтезі червоних кров'яних тілець і регулює здоров'я серцево-судинної системи, відповідає за здоров'я шкіри.
Вітамін В7 (біотин) - вітамін зростання для дітей. Для дорослих важливий як елемент синтезу жирних кислот. Підтримує нормальний рівень цукру в крові.
Вітамін В9 (фолієва кислота) - один з найбільш важливих вітамінів групи В, допомагає запобігти анемію і більшість серцевих захворювань.
Вітамін В12 (ціанокобаламін) - бере участь в процесі кровотворення, що важливо при анемії.

До вітамінів групи В належать також ПАБК (параамінобензойна кислота), інозитол, холін, флавоноїди. Всі вони відіграють важливу роль у зміцненні здоров'я, у тому числі нервової системи, в продовження молодості та роботу залоз внутрішньої секреції.
Вітаміни групи В впливають на настрій, працездатність і загальний стан організму. Найчастіше їх недолік відразу відображається на зовнішності - з'являються червоні полущені плями на обличчі, болючі тріщини в кутах губ, стають ламкими волосся і нігті.
Сучасній людині з його великими розумовими та емоційними навантаженнями, хронічними захворюваннями вітаміни групи В потрібні у великих кількостях, а особливо при психоемоційних стресах, захворюваннях нервової системи,
серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях шлунково-кишкового тракту і шкіри.
Склад: вітамін В1, вітамін В2, нікотинамід, пантотенова кислота (кальцію пантотенат), вітамін В6, фолієва кислота, вітамін В12, холіну бітартрат, інозитол, ПАБК, біотин, ацерола, люцерна, ромашка, крес-салат, капуста листова, злаки ( овес посівної та пшениця), бура водорость, папайя, петрушка, аралія, шипшина.