Біологічно активні добавки CCI і RBC

Гінкго Білоба – Ginkgo Biloba

 60 капсул
Це дерево з'явилося на Землі близько 250 мільйонів років тому. Воно сучасник динозаврів і в мезозойську еру була широко розповсюджена на планеті, але після льодовикового періоду уцілів лише один вид з п'ятдесяти.

Гінкго білоба - єдине з відомих науці рослин, що містить специфічні речовини - гінкголіди і білобаліди, які підвищують еластичність стінок кровоносних судин, надають судинорозширювальну дію, пригнічують запальні реакції шляхом інгібування фактора активації тромбоцитів (ФАТ), запобігаючи їх агрегацію і покращуючи циркуляцію крові в судинному руслі . Підвищений рівень ФАТ відзначається при таких захворюваннях, як астма, інфаркт міокарда, атеросклероз, аритмія серця та ін
Крім того, в рослині містяться кальцій, фосфор, калій, танін, фітостерини, аспарагін, маргенін - всього понад 40 інгредієнтів, а також флавоноїди (проантоціаніди, кверцетин, кемпферол, ізорамнетін, які надають антиоксидантну дію, захищають від пошкодження мембрани клітин).

Екстракт з листя гінкго білоба надає наступне дію на людський організм:
- Нормалізує метаболічні процеси;
- Знижує рівень холестерину в крові;
- Покращує кровообіг в судинах мозку, збільшує кровотік в артеріальному, капілярному і венозному руслі;
- Зменшує тенденцію до утворення згустків або тромбів у венах і артеріях;
- Підвищує еластичність і міцність стінок кровоносних судин, капілярів;
- Має антигіпоксичну дію, збільшує споживання кисню і глюкози мозком;
- Має виражену протинабрякову дію на тканини головного мозку, а також на периферичні тканини;
- Володіє судинорозширювальною дією;
- Перешкоджає перекисному окислення ліпідів;
- Зв'язує вільні радикали.
Збільшення капілярного і венозного кровотоку в судинах голови не супроводжується гіпотензією або будь-яким іншим зміною тиску. Це робить гінкго білоба засобом, здатним допомогти в боротьбі з порушенням кровообігу, що виникають внаслідок спазму судин, і з таким же успіхом, що допомагає відновленню кровотоку на ділянках з паралічем. Застосування екстракту гінкго призводить до одночасного збільшення кровотоку в периферійних судинах і судинах мозку. Це особливо важливо, оскільки допомагає уникнути застою крові в периферичних судинах.
Гінкго заслужено називають «деревом молодості», оскільки він посилює концентрацію уваги, знімає втому, депресію, нервозні стану, збільшує працездатність.

Склад: екстракт гінкго білоба (Ginkgo Biloba), нанокластери (калію цитрат, калію карбонат, кремнію діоксид, магнію сульфат, соняшникова олія, очищена вода), допоміжні інгредієнти.