Біологічно активні добавки CCI і RBC

Набір трав № 1 - Combination One

 100 таблеток 
Кайенський перець має сильну антиоксидантну дію, його активні компоненти: 
алкалоїд капсаїцин - надає відволікаючу дію, посилюючи приплив крові;
ефірна олія - покращує травлення;
каротиноїди - стимулюють імунітет;
вітамін C - має імуномодулюючу дію.

Основна дія - покращує кровообіг в дрібних капілярних судинах і міжклітинних просторах у зоні запалення, підвищує апетит, допомагає при нетравленні шлунка, стимулює процес обміну речовин, активізуючи «спалювання» калорій, каротиноїди підвищують захисну силу власних інтерферонів організму.

Алтей лікарський застосовується при запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки). Цілющі властивості алтея обумовлені здатністю полісахаридів, що містяться в корені, покривати тонким шаром слизові оболонки, надаючи протизапальну дію. Крім того, слизисто-полісахаридних комплекс адсорбує мікробні, вірусні та токсичні продукти, що виділяються ураженими клітинами епітелію, інактивує їх, не допускає контакту токсинів зі слизовою оболонкою. Під таким слизовим шаром знижується активність запального процесу, розм'якшуються щільні клітини і скоринки, швидше заживають ерозії і виразки. Слиз, що міститься в коріння алтея, обумовлює болезаспокійливий, протизапальну дію.

М'ята перцева благотворно діє при спазмах шлунково-кишкового тракту, метеоризмі, нудоти і блювоти, холангіті, жовчнокам'яної хвороби і гепатитах.

Смола мирри з африканського дерева Commiphora molmol має спазмолітичну, жовчогінну й детоксикаційними властивостями. Це ароматична гума-смола, яка випливає з надрізів кори тропічних дерев роду комміфора, сімейства бурзерові, того ж сімейства, що й цей ладан. Миррину дерева виростають в Африці на берегах Червоного моря й Індійського океану, а також в Азії на Аравійському півострові. Міррі присвячений цілий розділ в «Каноні лікарської науки» Авіценни, де, зокрема, зазначено: «Чиста мирра корисна від розслаблення шлунку, від жовтої води і від здуття шлунка».

Таким чином, завдяки дії вхідних компонентів, продукт:
має протизапальну та спазмолітичну дію;
сприяє нормалізації роботи травного тракту;
запобігає нудоту, блювоту, метеоризм;
має тонізуючу і антиоксидантну дію.