Біологічно активні добавки CCI і RBC

Биошейп – BioShape

 140 таблеток
Біошейп - це унікальний збалансований комплекс, що забезпечує оптимальну регуляцію обміну білків, жирів і вуглеводів в організмі.

Біошейп рекомендується приймати протягом курсу схуднення, особливо тим, хто бажає максимально знизити зайву вагу без його коливань в подальшому і уникнути негативних наслідків дієт для схуднення.

Суперцітрімакс - це суміш натуральних інгредієнтів, що беруть участь у регулюванні ліпідного та вуглеводного обміну. Містить у своєму складі джімнему лісову, Гарцинія камбоджійської, полінікотінат хрому.
Джімнема лісова здатна блокувати абсорбцію цукру в шлунково-кишковому тракті, а також впливати на процеси регенерації інсулін-продукують клітин підшлункової залози. У результаті знижується рівень цукру та ліпідів у крові, а також збільшується рівень інсуліну.
У плодах Гарцинія камбоджійської міститься велика кількість гідроксілімонной кислоти, яка зменшує утворення в організмі жирних кислот і холестерину, сприяє зниженню апетиту і маси тіла. В основі механізму дії гідроксілімонной кислоти лежить її здатність зв'язуватися з активним центром ферменту АТФ-цітратліази, в результаті чого сповільнюється синтез жирних кислот.
Хрому полінікотінат бере участь у вуглеводному обміні і забезпечує транспорт глюкози з крові в тканини організму для вироблення енергії або здачі на зберігання. При збільшенні споживання вуглеводів і цукрів підвищується виведення хрому з організму. Слід враховувати, що дефіцит хрому в організмі сприяє розвитку нестримного потягу до солодкого.
Комплекс амінокислот у біошейпе принципово відрізняється від інших подібних продуктів, оскільки він у 4-5 разів більш ефективний, ніж будь-які білки, виділені із пшениці, сої або казеїну.

При використанні біошейпа не тільки знижується маса тіла, але і поліпшується еластичність і пружність м'язів, поліпшується стан шкіри. Ця біологічно активна добавка до їжі допомагає регулювати апетит, зменшує прояви целюліту.

Поєднуючи прийом біошейпа з дозованими регулярними фізичними вправами і раціональним харчуванням, можна:
- Втратити зайві кілограми;
- Контролювати свій апетит;
- Зменшити тягу до солодкого;
- Збільшити приплив енергії і витривалість.

Біошейп нізкокалоріен, що дозволяє не виключати з раціону улюблені продукти.

Склад: комплекс Super CitriMax (екстракти плодів Гарцинія камбоджійської, листя джімнеми лісової, хрому полінікотінат), суміш амінокислот: L-ізолейцин, L-лізин, L-фенілаланін, L-глутамін, L-лейцин, L-метіонін, L-треонін, L-аргінін, L-валін, L-гістидин, L-5-гідроксітріптофан, аскорбіл пальмітат, допоміжні речовини.