Біологічно активні добавки CCI і RBC

СуперФуд Бар Superfood Bar

 68 г 
 
Цей корисний та смачний батончик - справжня знахідка для прихильників правильного харчування та здорового способу життя. Він містить рослинний білок, багатий клітковиною, фруктозою і омега-3 жирними кислотами, здатний замінити як мінімум один прийом їжі.

Олія солодкого мигдалю - є цінним харчовим продуктом. Це одна із самих смачних горіхів. Мигдаль є рекордсменом серед горіхів за вмістом заліза, кальцію, фосфору. Крім того, він містить до 60% жирів (омега-6 і омега-9 жирні кислоти), до 30% білка, а також вітаміни А, Е, С, РР, групи В, калій, магній.

Фініки - містять більше 10 мікроелементів (основними з яких є натрій, калій, кальцій, магній, залізо, фосфор, сірка), вітаміни А, В1, В2, В6, В9, клітковину, білки, жири, необхідні для роботи мозку і здоров'я в цілому. Вчені вважають, що людина може прожити декілька років, харчуючись тільки водою і фініками. У фініках міститься велика кількість цукру - 60-65% фруктози - це дуже високий показник серед фруктів. Фруктоза, на відміну від сахарози, не викликає різкого підйому рівня цукру в крові, що важливо для людей, які страждають на діабет.

Нектар агави нагадує мед, на 25% солодший за цукор і при цьому набагато корисніше, оскільки сприяє спалювання жирів і зменшує тягу до солодкого. Агава містить до 76% фруктози, тому не викликає різких піднять і падінь енергії, пов'язаних з дією солодкого.

Паростки льону є джерелом поліненасичених жирних кислот - омега-3, -6, -9. Покращують роботу мозку, серцевого м'яза, органів зору і суглобів. Паростки льону знижують рівень шкідливого холестерину (холестерину низької щільності). Чи є джерелом вітаміну Е і багатьох важливих мінералів, таких як фосфор, магній, залізо, цинк, кальцій.

Білок коричневого рису містить вісім незамінних амінокислот. Крім того, рис, на відміну від інших злакових, гіппоаллергенен - в ньому не міститься глютену, що викликає у деяких людей сильну алергічну реакцію.

Насіння кунжуту містять легкозасвоювані інгредієнти. Багаті мінеральними речовинами: кальцієм, залізом, магнієм, фосфором, марганець, вітаміни В і Е, а також антиоксидантами - фітостероли, які блокують утворення холестерину.

Ізюм багатий залізом, фосфором, кальцієм, містить колосальну кількість калію (важливого мікроелемента, що бере участь у водно-сольовий баланс організму), вітаміни групи В. А завдяки великій кількості глюкози і фруктози є цінним продуктом, що сприяє відновленню сил і забезпечують харчування мозку.

Суперфуд Бар - це корисний для здоров'я продукт, що є енергетичної підтримкою протягом дня!

Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі до 10 ° С.